Skocz do zawartości
grapcio33

LG G2 - słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek służy od pytania się jakie słuchawki dobrać i pisania opinii jak współgrają z G2.

---------- Post dołączono o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Post użytkownika KriX:

Cześć,

Właśnie zamierzam zakupić do swojego LG G2 jakieś firmowe słuchawki, na wyższym poziomie

Obecnie zastanawiam się nad dwoma modelami słuchawek:

- Monster Turbine

- Monster by Dre Tour

- Yamaha EPH-100

Które słuchawki polecacie, które są bardziej opłacalne oraz dlaczego?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

---------- Post dołączono o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Post użytkownika KriX:

na wyższym poziomie

- Monster Turbine

- Monster by Dre Tour

- Yamaha EPH-100

:E:E:D:D:facepalm::facepalm1::banan::cool:

Ja bym kupił te : http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Hot-sell-2013-Studio-Beating-Headphone-new-3-5mm-Studio-headphones-DJ-headsets-middle/1410107598.html :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

Dodam od siebie, że jak ktoś szuka dokanałowych i rozgląda się za takimi 100-150zł, to niech zostawi sobie kasę na browary i kupi te Samsunga, które dodawane są do Samsunga S4. Kosztują na allegro do 30zł, a grają naprawde fajnie. Używam ich z G2 i nie mogę narzekać. Właśnie porónałem je z jakimiś lepszymi, podobno, TDKami od Iphone i grają bardzo podobnie. Dużym plusem dla Samsunga kończy się porównanie do oryginalnych słuchawek LG z zestawu G2.

BTW. podobno mają i tweetery i woofery, co przy takiej klasie słuchawek (i ich cenie) jest niespotykane, ale dość już.

Generalnie polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Broń boże nie kupuj żadnych Monsterów albo Bitsów. Zależy jaki dźwięk lubisz, musisz podać kwotę, najlepiej wejść na jakieś forum dźwiękowe, np. MP3store.

Wysłane z Windows Phone HTC 8X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

@up

Czemu nei kupowac Beatsów??:P:P JA wlasnie chyba kupie sobie te z Ali:P:P ale tylko dlatego, ze do lapka mi sie przydadza :P:P. Wieczorami odpalam nute i robie projekty :P:P:P. A do HOXa ( a lada dzien G2 :P:P) mam a-Jays Two ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy poczytać o Beatsach na forum MP3store, za 1000 zł można kupić naprawdę wysokiej jakości słuchawki, a nie murzyńskie łubu-dubu.

PS :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

Sam posiadam Beatsy by Dre Pro i szczerze nie są jakieś rewelacyjne jak za swoją kwotę (prawie 1500), ładnie wyglądają, no i chyba tylko tyle. Mają duże podbicie basu, jednak sama jakoś dźwięku jest marna i nie różni się od słuchawek za 100zł, w szczególności jest to słyszalne na wysokich dźwiękach... :)

Więc osobiście nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Nuforce 700,używam od ponad roku, kosztowały ponad 200 zł ale warto było wydać te pieniądze. W porównaniu do słuchawek jakie dorzucają producenci telefonów to te grają super. Basy są głębokie, wysokie tony nieprzesterowane. Ważne są końcówki do tych słuchawek,używam pianek Comply. Te słuchawki używałem na galaxy s3,nexusie 4 a obecnie na G2. Zaskakujące jak dobrze może grać telefon. Jedynie słuchawki zakupie muszą się "wygrzać",wtedy osiągają dźwięk jaki powinny wytwarzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem słuchawki z S4 w moim G2 i sa dużo gorsze niż te z zestawu LG. Dźwięk jest płaski i bez basu grają dużo ciszej.

Wysłane z mojego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ja czekam na swoje sluchawki a-Jays jak z reklamacja wroca, bo te od G2 sa tragiczne... Mam nadzieje, ze to wina sluchawek i ze dzwiek w G2 jest przynajmnije tak dobry jak w One X. Nie mam teraz porownania, bo HOX smigal caly czas z a-Jays.

Tapnięte z mego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi