Skocz do zawartości
grapcio33

LG G2 - słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

kuban

Według mnie te QuadBeatsy 2 od LG to zwykłe Beatsy, grają bardzo basowo - tzn. nie ma żadnej różnicy czy to jest "łup" z perkusji z "buuuum" w techno/elektro. Dźwięki wysokie i średnie bardzo słabo, wystarczy sobie odpalić jakiś rock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

Właśnie dostałem nowiutkie Monster Turbine i powiem szczerze, że jakość dźwięku na G2 nie zachwyca, przynajmniej w porównaniu do HTC One. Prawdopodobnie za słaby wzmacniacz słuchawkowy do tych słuchawek :-/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

HO to najlepszy muzyczny jakby nie patrzeć smart na rynku więc wg. mnie wiadomym jest, że G2 mu nie dorówna. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy G2 gra lepiej na słuchawkach niż HOX ( bo moje sluchawki jeszcze z gwarancji nie wrocily, a HOXa juz nie mam ). Ciekawosc mnie zżera. ;). Jesli jest na co najmniej tym samym poziomie to jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Ludzie! Co Wy mówicie

Kupcie sobie 1. Dobre słuchawki ( żadne podrobione Beatsy, sreatsy ) tylko NuForce, AudioTechnica, Phonak, Grado, SoundMagic - firmy, które produkują prawdziwe słuchawki nie jakiś szajs.

2. HTC One i najlepszy dźwięk - tak, jeśli ktoś słucha techno i zależy mu na dźwięku typu "jeb, umca, jeb". One/S4 mają Snapa 600 - jeden z najgorszych chipów audio, jakie kiedykolwiek wyszły, dlatego wiele ludzi zrezygnowało z zakupu S4 po wspaniałym Wolfsonie w S3.

3. Zainstalujcie sobie Viper4Android + Loud Hack.

Opis słuchawek Beats sreats znajduje się w tym wątku na forum mp3store : Dlaczego Polska to nie USA, a Beats to kiepskie słuchawki ... - Co kupić | słuchawki - Forum.MP3store.pl .

Jeśli ktoś mi pisze, że telefon słabo gra ze słuchawkami Beats, to tak jakbym się dziwił, że TouchWiz muli na SGS1.

Bardzo proszę o nie cenzurowanie mojej wypowiedzi, ponieważ wtedy straci swój charakter emocjonalny.

---------- Post dołączono o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Właśnie dostałem nowiutkie Monster Turbine ... Prawdopodobnie za słaby wzmacniacz słuchawkowy do tych słuchawek :-/

Kolego, za słaby wzmacniacz do słuchawek dokanałowych... Radzę szybko odsprzedać G2 i kupić iPhone, bo Android nie nadaje się dla ludzi nieświadomych. Potem przychodzi taki i mówi, że cicho ma, a rom stockowy.... :facepalm1:

I dodam to co napisałem, Beats = QuadBeats 2 z zestawu LG, KriX możesz teraz sobie to potwierdzić. :)

Edytowane przez kamil0407
    usuniecie wulgarnego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

Ja nie kupiłem żadnych beatsów, tylko autorskie słuchawki Monster Cable ;)

No tak, różnicy w sumie wielkiej nie dostrzegam pomiędzy słuchawkami od LG a Monster, na G2, żadne nie są w pełni wykorzystane...

Co do Viper4Android wgrałem i w sumie efekty nijakie... Lekkie poprawienie dźwięku, jednak nadal nie jest to, do czego byłem przyzwyczajony ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No tak, różnicy w sumie wielkiej nie dostrzegam pomiędzy słuchawkami od LG a Monster, na G2, żadne nie są w pełni wykorzystane...

Przepraszam, tylko co tu wykorzystywać, napędzać? Jeśli sobie robisz z nas żarty- jesteś niezły, a jeśli nie, to... cóż pogratuluję niewiedzy.

A ludzie którzy chcą szpan na mieście i tak kupią Beatsy (beatsopodobne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

Wiele zależy od wzmacniacza, jakie uzyskasz efekty ;-)

---------- Post dołączono o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Porównaj sobie LG G2 z HTC one, czuć różnicę? W HTC został dodatkowo właśnie zamontowany wzmacniacz Beats

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikeman

A wie ktos moze ktore lepsze sluchawki mialyby kompatybilny pilot z glosnoscia i przyciskiem odbierania rozmow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno Etymotic HF2(poszukaj opinii na forum mp3store pod hasłem HF3) ale to nie są sluchawki dla wszystkich, nie wiem, jak będą pasowały do LG, do tych może byc faktycznie za słaby.

Wysłane z Windows Phone HTC 8X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban
    Wiele zależy od wzmacniacza, jakie uzyskasz efekty ;-)

---------- Post dołączono o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Porównaj sobie LG G2 z HTC one, czuć różnicę? W HTC został dodatkowo właśnie zamontowany wzmacniacz Beats

Po pierwsze, telefony nie mają wzmacniaczy, tylko chip audio. Beats to nastawienie EQ, takie samo jak możesz zrobić w PowerAmpie czy Viperze. Wzmacniacz to możesz zakupić dodatkowo, np. Fiio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi