Skocz do zawartości
putonsky

ROM [JB] [03/11] [4.2] GimmeABreak™ for DesireHD/Inspire4G | 2.0.6 ONLINE | KK 4.4

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz mieć taką klawe jak w nokii 3310? ze klikasz kilka razy i wyskakuje literka? To nie ma możliwości bez instalowania programów a we wcześniejszym roomie jaką klawe miałeś? Bo jeśli to nie było qwerty to też była modyfikacja:D Przybliż bardziej temat bo nie do końca wiem o co Ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LIPTEK

tak o taką klawiaturę mi chodzi, ona jest w każdym stockowym romie, to jest taka z układem

123

456

789

i do tego da się włączyć T9 :) ona w htc jako apka się zwie chyba HTCkeyinput czy jakoś tak , i w ustawieniach jak się wejdzie opcje klawiatury to jest do wyboru , standardowa , telefoniczna, standardowa mała czy jakoś tak :)

---------- Post dołączono o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

http://forum.android.com.pl/f604/htc-ime-mod-by-jonasl-45280/ o tę klawiature mi chodzi, lecz ona nie działa na tym romie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LIPTEK

Nie działa poprawnie... klikam w różne litery ale one się nie pojawiają w miescu gdzie wpisuje się teskt i nic nie da się napisać :( testuję teraz multiling keyboard ale to też jest kicha...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie instaluje ten rom, wrzuce ta klawiaturke i napisze ci czy u mnie dziala. :)

---------- Post dołączono o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

no wiec tak:

wejdz w ustawienia -> Jezyk, klawiatura, głos->ODZNACZ Sprawdzanie pisowni.

Zobacz czy dzial u mnie pomoglo,

Gdyby nie dzialo to wejdz ustawienia HTC ime mod -> wprowadzanie tekstu i wylacz uzupelnianie wyrazow

Edytowane przez tomekch973
    bład w pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LIPTEK

więc tak , zależy to od układu klawiatury , zrobiłem jak pisałeś i działa ale tylko układ qwerty a "klawiatura telefonu" nie działa , tapuje , klikam w obojętnie co i nic.... chyba powrócę do romu Sabsa :( albo jakiś inny możecie polecić gdzie największym plusem jest wytrzymałość baterii , na tym mi najbardziej zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wójek

Wszystko działa fajnie tylko trochę szwankuje GPS ale Rom we wszystkim to wynagradza

Kolego michael3215 browarek dla Ciebie za te Gapps tego właśnie szukałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    więc tak , zależy to od układu klawiatury , zrobiłem jak pisałeś i działa ale tylko układ qwerty a "klawiatura telefonu" nie działa , tapuje , klikam w obojętnie co i nic.... chyba powrócę do romu Sabsa :( albo jakiś inny możecie polecić gdzie największym plusem jest wytrzymałość baterii , na tym mi najbardziej zależy :)

Moge ci polecic czysty 4.2.2

Link do forum tutaj:

http://forum.android.com.pl/f224/jellybean-jellytime-for-dhd-inspire4g-4-2-2-r11-available-196113/

ladnie trzyma bateryjka, ladnie wyglada, ogolnie super :)

Edytowane przez tomekch973

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LIPTEK

@up

Miałem go chyba wczoraj i tam też jest tylko standarowa klawiatura androida AOSP... ... narazie mam jeszcze gimmeabreaka i piszę na qwerty, zobaczymy jak długo dam rade :P

PS. Co do romu to jest świetny, szybki, stabilny, a bateria trzyma najdłużej ze wszystkich testowanych przeze mnie romów :)

Edytowane przez czysty76
    nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do 4.2.2 JL mozna wgrac HTC IME Mod bodajrze wersje 30.1 i dziala ona bezproblemowo bynajmniej dziala bo teraz siedze na SVHD, ale jak znajde sposob na zmiane czcionki na wlasna to chyba przejde na stale na JL bo mi sie bardzo spodobal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi