Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Tig

minimum 7 godzin przeglądania netu tak mam. Synchronizacja i wifi cały czas włączone

post-179232-14255733461028_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tarlow

Witam

Czy ktoś z posiadaczy tego tabletu instalował może adobe flash playera i mógłby doradzić jak to zrobić, by zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda pojawił się dział poświęcony LG g padowi (LG G Pad 8.3 - xda-developers). Jest już root, a jak społeczność zacznie tworzyć jakieś custom romy (bo na producenta raczej nie ma co liczyć) to kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u Was (mam na myśli właścicieli G Pada) też występuje problem z cienką niebieską linią po prawej stronie po 20-30 min użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tcjc

Nie wiem czy dokładnie o to sami Ci chodzi, ale oglądałem wczoraj ten tablet w Saturnie i miał wypalone logo saturn i dolną belkę. Wiem, że dłuższe wyświetlanie tego samego obrazu może spowodować wypalanie, ale inne stojące obok tablety z tą samą planszą nie miały takiego defektu. Nie wróży to dobrze np. podczas czytania ebooków. Czy coś już słychać na ten temat w internecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o coś innego. Podobno (wg ludzi z xda) KAŻDY egzemplarz ma taką przypadłość (wadę) i czekają na odpowiedź z supportu LG. Poniżej zdjęcia poglądowe:

post-36151-14255734324989_thumb.jpg

post-36151-14255734325517_thumb.jpg

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego,znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tcjc

Szkoda, że tak to wygląda z tym tabletem. Niebieskie linie, wypalanie ekranu. Nie tego oczekuję za 1300zł. A naprawdę robi świetne wrażenie. Pewnie wybiorę galaxy tab 3 8.0. Średniak co prawda, ale solidniej zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrvin

Wczoraj zakupiłem G pada bateria spokojnie wytrzymuje 8 godzin hasania po necie. Pokrowiec spełnia swoje zadanie. Tablet spokojnie można ustawić pod kątem. Co do jasności ekranu myślę że jest Ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tig

Niebieskie linie u mnie nie występują. Miałem w ręku Samsunga tab 3 i wcale nie uważam aby był lepiej wykonany od LG. A już nie wspomnę o takim gadżecie jak kamera która w wypadku Samsunga robi gorsze zdjęcia od tej z LG , która jak na tablet robi fajne zdjęcia.

Dziś przeczytałem w recenzji na necie .. / Na forum XDA pojawiła się informacja o magicznym niebieskim pasku pojawiającym się na jednej z krawędzi tabletu po pewnym czasie jego pracy. Niestety jest to prawda, nie mniej problematyczność tego została znacznie rozdmuchana. Pasek który się pojawia ma szerokość 1 pixela i występuje w ostatnim rzędzie pixeli ekranu i jest koloru ciemny niebieski. Bez wpatrywania się w tę krawędź z bliska nie sposób w ogóle zwrócić na niego uwagę, jest ledwo do zauważenia podczas grania czy podczas oglądania filmu - stanowi taką jakby krawędź ekranu.../

Edytowane przez Tig

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy do tabletu dołączony jest jakiś standardowy pokrowiec? Pytam, bo na filmach prezentujących G Pada ("unboxing") nikt o tym nie wspomina i nie widać, żeby pokrowiec znajdował się w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x