Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Tig

jest dodawany osobno , nie ma go w pudełku. Przynajmniej w Euro dają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawach

Witam zmówiłem LG G Pad 8.3 jutro powinien być w moim posiadaniu i chciał bym się trochę przygotować. Co radzicie jeżeli chodzi o przydatne aplikacje i gry gdzie je znaleśc na jakich stronach ??

Jak myślicie kiedy będzie aktualizacja androida do 4.4 kitkat bo czytałem ze w korei na LG G2 już jest ciekawe jakie proprawki i dodatkowe aplikacje wniesie. Pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie jakby dali update'a, super by było. Zastanawiam się tylko nad tym Nexusem, bo kuszą mnie 18 - miesięczne aktualizacje, ale znowu sporo mniejszy (a mam dużą komórkę) i gorzej wykonany... sam nie wiem:facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tig

Też wybierałem z LG i Nexusa. W końcu mam LG i jest OK. Tak jak mówisz oby dali szybko Kit kata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawach

Witam nie macie problemu z grzaniem się tabletu podczas grania w w gry coś w granicach 40 C i jeżeli gracie w gry podczas ładowania to bateria praktycznie się nie doładowuje i stoi w miejscu a jak chcecie jeszcze dodatkowo podnieść jasność wyświetlacza w granicach powyżej 70% to wyskakuje komunikat nie można zwiększyć jasności z powodu wysokiej temperatury sądzę ze to jakieś zabezpieczenie tez tak macie ?? Co sadzicie o procesorze snapdragon 600 który został podkręcony do 1.7 i się grzeje moim zdaniem ma trochę za duży potencjał na energie i to jest głównym powodem tak szybko wyczerpującej się baterii. Mam nadzieje ze android 4.4 wniesie pod tym względem kilka optymalizacji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale myślę, ze na na 99% kupie czarnego LGka i będę zadowolony. Dam LG szansę xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W USA pojawił się już LG G Pad GPE (Google Play Edition). Oficjalnie potwierdzone przez Google i LG. Te same bebechy tylko z czystym Androidem i wsparciem Google odnośnie aktualizacji.

Wysłane z mojego GT-I9000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz tylko czekać na ROM GPE na XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@włosiaty333

Będziesz zamawiał prosto z USA, np. Ebay lub przez jakiegoś znajomego z adresem w Ameryce? Czy może liczysz na to, że G Pad GPE pojawi na rynku EU?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x