Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam, aż wejdzie do Polski, najwyżej się spóźni prezent :D

Myślę, że będzie w ciągu miesiąca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawach

A Lg G PAD trzeba zrobić roota czy można od razu wgrywać zmodyfikowanego Roma ??

I Jakie ma zalety czysty android od tego co jest teraz w Lg G Pad ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsza optymalizacja i pewne update :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś gdzie można kupic etui smart cover na ten tablet?

Przeszukalem cały net i lipa nigdzie nie ma.

Wysłano z Lg G_Pad v500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Od kilku dni posiadam G Pada. Na razie jestem bardzo zadowolony, bateria u mnie bez problemu trzyma ponad 8h(cały czas wifi, jasność auto ok.60%, przeglądanie netu, proste gry, jeden film HD). Dziś też znalazłem info o edycji GPE ale nie mogę żałować że nie czekałem bo kupiłem okazyjnie za 999 pelenów (bez covera). kilka dni szukałem okładek na tablet i znalazłem coś podobnego do ori LG lub nawet to samo na ebayu za około 180 pln LG G PAD 8 3 Voia Single Stage Case LP PS1V500 Slim Cover FOR Tablet PC | eBay ale cena nie zachęca. poszukam jeszcze na aliexpres i może trafi się coś godnego uwagi za rozsądne pieniądze.

Co do słynnego niebieskiego jednopixelowego paska to nie zauważyłem ale dziś zwrócę na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    redeon

Ja potwierdzam, mam ten pasek ale zwróciłem na niego uwagę dopiero po przeczytaniu o nim tutaj. Wogóle mi w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam zainstalowałem CWM z tego linku [RECOVERY] CWM 6.0.4.5 [awifi] [uNOFFICIAL] {12-2-2013} - xda-developers i po zainstalowaniu romu nie chce wstać system. czy wie ktoś jak wejść w recovery za pomocą kombinacji klawiszy lub jak przywrócić go do życia?

Edytowane przez ZombiLechia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba GPE nie będzie w Polsce ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie z racji, że sam się przymierzam do ew. zakupu LG G Pada.Czy problem "niebieskiej kreski" i "wylewającego się światła" na czarnym ekranie i podkręconym podświetleniu dotyczy każdego egzemplarza?

Bo w sumie można tego taba wyrwać na alledrogo za ok. 1 tys. nówki (wygrane w konkursach etc.) i w sumie myślę czy go nie kupić. I jak są egzemplarze "wolne od wad" to w sumie można się ze sprzedającym umówić i sprawdzić sztukę przed zakupem ale jeśli wada dotyczy wszystkich tabów to wiadomo bez sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x