Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Tig

ja właśnie w tej "ochronnej do transportu" odciołem ten odchodzący "języczek" i cały czas jest przyklejona jak była i jest OK. Wcale nie mam zamiaru jej ściągać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawach

ja zrobiłem tak samo jak kolega Tip ale widać ze twardość tej orginalnej foli jest słaba bo już zrobiło mi się kilka małych rysek ale już zamówiłem na allegro zestaw 2 folie ochronne na wyświetlacz i 2 SKIN stickers na tył naszego LG pada których jest naprawdę dziesiątki wzorów do wyboru za ok 30 zł na priv mogę podać link polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tablet raczej nie ma sensu kupować folii, szczególnie jak tab jest z gorilla glass (ten jest). Bo niby jak ma się porysować? Do kieszeni go nie włożysz, więc żadne klucze go nie porysują, a innego zagrożenia nie widzę. Mam samsunga galaxy tab od prawie roku i nie ma najmniejszej ryski. Ewentualnie można kupić coś na tył, jeśli nie ma się zamiaru nosić pokrowca, bo mogą się pojawić zadrapania od trzymania na stole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy tablet obsługuje system exFAT?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    redeon

Jeśli chodzi o exFAT to dziś sformatowałem w tym standardzie kartę 8GB, nagrałem jakieś tam pliki. Po włożeniu karty do tableta ten rozpoznaje ją normalnie, pliki widzi, można je odczytywać itd. Więc chyba obsługuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę dni temu kupiłem sobie na prezent ten tablet, wahałem się między nim a Nexusem.

Wszystko fajnie tylko... Czy Wam również tak pierdzą głośniki? U mnie jest tragedia, będę raczej reklamował ten sprzęt z tego powodu.

No i może wiecie, czy można przesunąć aplikacje na kartę SD? Ściągnąłem jakiś program do tego, ale komunikuje, że na tym urządzeniu tego nie można zrobić, w ustawieniach też tej opcji brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo dobrze trafiłem albo nie wiem. Głośniki nie pierdzą, wszystko działa jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rip

@2x up

Zauważyłem, że głośniki bardzo "pierdzą" w etui, które było dodawane do tabletu. Lekką poprawę uzyskałem przez podłożenie w miejscu głośników odpowiednio dociętej cieniutkiej gąbki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety to nie kwestia etui tylko samych głośników. Brzeczy tak ze filmu oglądać się nie da bez słuchawek.

A wiecie może jak to jest z tym nagrywaniem aplikacji na kartę pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Jak trzyma bateria w tym tablecie?

Mógłby ktoś dać screeny z czasu działania wyświetlacza?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x