Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria trzyma dość dobrze. Przy przeglądaniu internetu 1 procent schodzi w 5 minut w moim przypadku. Po uformowaniu działa na moje oko dużo lepiej. Wczoraj rano odłączyłem od prądu i średnio używałem (może z 3h, necik, jakaś prosta gierka), dziś był używany z 1-2h i zostało mi 52% batki. Czas ładowania to niecałe 4h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Dzisiaj kupiłem tablet. W skrócie:

- etui wydaje się za małe i dziwnie wchodzi tablet w niego oraz mało stabilnie stoi

- dwa problemy z ekranem (niebieska kreska i podświetlenie)

- głośniki przy małej głośności mają inny, dziwny dźwięk, ale od połowy jest już normalnie

Posiada te minusy, ale cała reszta jest super. Jeśli się nie będzie myślało o tych wadach to tablet będzie się używało bardzo przyjemnie. Oczywiście tych wad ekranu nie widać gołym okiem.

Jeszcze nie jestem pewny co do dotyku czy czasami nie łapie on, ale to jeszcze sprawdze.

Tak czy siak polecam.

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, etui super (może nie stoi super ale jest OK). Tablet wchodzi świetnie. Ekran jak dla mnie jasny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA San Andreas chodzi na max detalach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zaraz ściągam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już możliwość zrootowania naszego LG G Pada? I w razie problemu i konieczności kontaktu z serwisem usunięcia śladów roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GTA San Andreas chodzi na max detalach :)

No i co z tego ze chodzi skoro klatkuje niemiłosiernie ;/ u mnie można grać dopiero na połowie rozdzielczości, średnich detalach i 70% draw distance. Trochę to irytujące...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka że twórcy nie optymalizują niektórych gier pod kątem snapdragona 600. Niektóre proste gry potrafią lagować na najmocniejszych tabletach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawach

U mnie również GTA San Andreas chodzi normalnie dopiero na średnich ustawieniach a na max klatkuje. Smutne to trochę z tą optymalizacją no ale w końcu Nexus 7 v2 też ma taki sam procesor wiec może coś wymyśla względem optymalizacji. Jestem ciekawy kiedy nastąpi (jeśli w ogóle nastąpi ) aktualizacja androida jakie poprawki wniesie np. czy zlikwiduję niebieska kreska czy to już wada wyświetlacza ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutorial do roota jest na xda. Chyba macie inny tablet bo mi GTA SA śmiga na max bez zajakniecia tylko minimalne spadki fps przy grubszych akcjach, jak dla funu jezdze po miescie i sieje burde to smiga idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x