Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Evinek

Jak u was dotyk? U mnie przy trzymaniu palca na ekranie punkt trzęsie się o 1-10px w każdą stronę.

Nie wiem czy to wadliwy ekran czy wina FullHD. Na LG 4X HD tego nie ma.

Testowane na aplikacji Multitouch Visible Test, który pokazuje pozycje x i y. W grach przeszkadza to trochę.

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nic takiego nie występuje jak się staram nie ruszać palcem, ale wiadomo 1 piksel się czasami ruszy ale nie 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

właśnie nabyłem ten sprzęt. Czy ktoś z was próbował już rootować ten sprzęt? jesli tak to którą metodą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko rootowanie wiąże się z tego co czytałem z odblokowaniem bootloadera, można w takim razie wrócić potem do stanu fabrycznego jak bym taba chciał ew. dać na gwarancję?

Ps. Dzisiaj podłączyłem taba do głośników i zauważyłem, że co jakiś czas (słychać to łażąc m. in. po menu jak nie ma muzyki) takie jak by puknięcia w głośnikach, też to macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Puknięć nigdy u siebie nie słyszałem, ale dzisiaj zauważyłem martwego pixela. Coraz więcej wad mój tablet posiada.

Ktoś wie może czy są jakieś nowsze partie z naprawioną niebieską linią? Ja mam 310 początek S/N.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do roota nie trzeba odblokowywac bootloadera (takie rzeczy chyba tylko w htc) a co do powrotu do stockowego ROMu do wystarczy flash oryginalnego systemu w formacie .KDZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że ładowarka od tabletu po podłączeniu do gniazdka syczy/buczy, i buczy tak chwilę po jej wyjęciu z gniazdka. Też tak macie? Oddać to na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalne to jest

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

W każdej ładowarce tak miałem. Normalne jest to.

Co do GTA SA to gra chodzi na maksymalnych, ale przy mniejszych fpsach. Da rade tak grać, ale nie jest to aż tak komfortowe. Zmiana rozdzielczości na 50% i gra chodzi idealnie i nawet nie widać, że grafika jest gorsza.

Dodatkowo mój egzemplarz posiada jakąś wadę bo dotyk potrafi ściąć i przy ponownym kliknięciu klika w tym miejscu gdzie się zaciął. Na przykład klikając spacje wciska się dodatkowo litera O.

Aby "zrobić" ten błąd wystarczy przejechać szybko całą ręką lub grubszą częścią ręki (u mnie przejeżdżam całą długością kciuka, ale też można wszystkimi palcami na raz obok siebie) po ekranie tak aby minimum dwa punkty były.

Zdjęcia:

6u2asyzu.jpgu5a3egad.jpg

Prawdopodobnie pójdę do sklepu aby wymienili albo nawet zwrot pieniędzy będę żądał bo niebieską kreskę (wada) ponoć każdy egemplarz posiada, a Ci co mówią, że nie mają jej to pewnie po prostu jej nie widzieli.

Zamieszczę moje screeny z statystyk baterii. Powiem tak: lepiej bateria trzyma niż w Nexusie 7 2012 r. i jestem zadowolony.

Jedynie przez noc potrafi zjechać nawet 5%, ale jak się ładuje codziennie to nie jest uciążliwe.

Pierwsze użycie po pierwszym naładowaniu:

yny4uzym.jpgtypejyru.jpg

javyny6e.jpge7emu3am.jpg

gyha6ury.jpgduqyva6y.jpg

remy8a3a.jpg3y6y4ynu.jpg

emy3y9y2.jpgyhuha8a2.jpg

y7ase6em.jpgqynaqe6y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x