Skocz do zawartości
Tig

LG G Pad 8.3 Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam moje pytanie i proszę o odpowiedź. Jak można przenieść aplikacje na kartę pamięci? Pokazuje mi info, że to niemożliwe na tym urządzeniu, ale nie mogę e to uwierzyć... Muszę ją wpierw odpowiednio sformatować? Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    UserYT

Oj nie trzyma lepiej. Na nexie bateria trzyma 7-8h włączonego ekranu, do tego ekran nexa na max jasności oczy wypala XD g pad ogólnie fajny sprzęt ale moim zdaniem z nexem wygrywa tylko pod 1 wzgledem - większy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na nexie bateria trzyma 7-8h włączonego ekranu

Tu też mi trzyma spokojnie 8h włączonego ekranu cały czas na wifi latania po necie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkrótce będę robić głębszą recenzje tego sprzętu. Jakieś indywidualne pytania?

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie jakiś polski tutorial do roota do roota? A wg mnie Lg G Pad wygrywa funkcjonalnością też :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skip

Ja swojego LG na dniach wysyłam do serwisu z uwagi na niebieską linię w rogach jaśniejszy ekran oraz podczas pisania automatycznie chowa mi się klawiatura co jest bardzo denerwujące. Mam zamiar zareklamować tablet razem z etui ponieważ jeden z rogów etui nie dochodzi do tableta. Urządzenie nie ma jeszcze miesiąca a już trzeba wysyłać do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

U mnie też etui nie przylega w jednym rogu. Ważne jak wkładam to górny albo dolny nie przylega z prawej strony. Czasami na siłe jakoś wejdzie, ale i tak jest kiepsko. Mogłem wysłać też etui do naprawy, ale nie pomyślałem. Osobiście będę starał się o zwrot kasy.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skip
    U mnie też etui nie przylega w jednym rogu. Ważne jak wkładam to górny albo dolny nie przylega z prawej strony. Czasami na siłe jakoś wejdzie, ale i tak jest kiepsko. Mogłem wysłać też etui do naprawy, ale nie pomyślałem. Osobiście będę starał się o zwrot kasy.

Tablet wysłałeś z uwagi na niebieski pasek czy jakiś inny problem. Daj znać czy wymienią Ci na nowy bo z tego co mi się wydaje o zwrot kasy będziesz mógł się starać jeśli usterka podczas 3 naprawy nie zostanie usunięta chyba, że coś się zmieniło w przepisach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Akurat gadałem w mediamarkt i powiedział, że jeśli wyślą nowy sprzęt to będę mógł wziąć pieniądze. Oczywiście każdy sklep, a nawet oddział może mieć inne zdanie i nie zgodzić się na to.

Ja oddałem do naprawy z powodu niebieskiej lini co najbardziej denerwowało, ale jak już oddawałem to wymieniłem wszystkie problemy, czyli: jeden bad pixel, nierówne podświetlenie (widać gdy jest ciemno, czarne tło i maks jasność co często robiłem) i coś z dotykiem co pisałem w wcześniejszych postach (8 strona tematu). Mam złe wspomnienia co do Nexusa 7 2012r. (5 napraw) dlatego chce kasę.

Co do baterii to UserYT mówisz o Nexusie 7 z 2012 czy 2013 roku? Bo ja tym z 2012 z tegrą 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    UserYT

Oczywiście że o 2 generacji, pierwsza to lata świetlne od G pada i nexa v2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x