Skocz do zawartości
SamXel

myPhone NEXT - błędy Androida plus lista życzeń

Rekomendowane odpowiedzi

SamXel
    Na tym filmie
    to oryginalny launcher czy coś innego?
    1:21 pierwsza ikona z lewej to Nova Launcher https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher

Mam ten Launcher i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum. Mam zamiar kupić ten smartonik. I właśnie natknąłem się na ten temat. Czy warto kupić ten telefon ? Trochę się zastanawiam teraz nad kupnem po przeczytaniu tego tematu.

Szykuję listę błędów Androida żeby przesłać do Telefony komórkowe myPhone Simple Life - proste telefony przyjazne dla użytkownika. na e-mail: [email protected]

Wiem trochę jak jest z róznego typu działami pomocniczymi itp. i powiem że raczej jedna wiadomość ich nie przekona. Proponuję masowe wiadomości ! :) No... Chyba że masz jakieś "wtyki" :P

A właśnie. Wie ktoś jak skonfigurować NEXTa do sieci PLAY ?

Edytowane przez adi5497
    Błąd pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

@up

Jeśli znajdziesz smartfon idealny bez wad to napisz :DDD

Co chcesz konfigurować ?

Wsadzając kartę SIM wszystko samo z automatu się konfiguruje łącznie z APN Internet i MMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atibor

Jestem (czy szczęśliwym to się okaże )nowy posiadaczem Next iod razu zauważyłem dwie sprawy które jak dla mnie jedna z nich dyskwalifikuje ten telefon do rozmów. Porównuje go do HTC Sensation, Sony J, ZTE 970 i do noki 6210 nawigator.

1. Jakość rozmów porównywalna do Sony J, ZTE ale ciut gorsza od Nokii. Nieporównywalnie gorsza od HTC - przepaść. Nie jest zła ale HTC dawało wrażenie że rozmówca stoi obok.

2. Bardzo dużo rozmawiam i miałem już najróżniejsze telefony ale ten "przypieka" głowę. TZN. czuję że przez niego rozmawiam, objawia się to lekkim bólem/dyskomfortem w tej części głowy co trzymam słuchawkę.

Inaczej jak ktoś dzwoni na HTC a telefon leży 20-30 cm od radia to nie zakłóca, Myphone zakłóca radio. Świadczy to wyraźnie że Myphone mocno sieje falami.

Nie da się z niego dłużej rozmawiać niż parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Mam na chacie HTC HD2 i radio gorzej pierdzi jak jego przyłożę niż jak przyłożę NEXT'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb
    . . . jak dla mnie jedna z nich dyskwalifikuje ten telefon do rozmów. Porównuje go do

HTC Sensation, Sony J, ZTE 970 i do noki 6210 nawigator.

1. Jakość rozmów porównywalna do Sony J, ZTE ale ciut gorsza od Nokii. Nieporównywalnie gorsza od HTC -

przepaść.. . .

Może masz wadliwą słuchawkę, mam zupełnie odmienne zdanie i nie podzielam opinii. Słychać przez Next'a bardzo dobrze tak rozmówcę jak i muzykę.

Edytowane przez Typb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atibor
    Mam na chacie HTC HD2 i radio gorzej pierdzi jak jego przyłożę niż jak przyłożę NEXT'a.

No ale to dwa lata różnicy, tak jak pisałem jakość rozmów nie jest zła ale w HTC jest sporo głośniej i dźwięk jest bardziej krystaliczny.

Co do zakłóceń i oddziaływania na "dyńkę" jest wyczuwalna spora różnica. Już przy minucie czuję duży dyskomfort.

Jeszcze dam jej szansę, jak nie dam rady używać to serwisik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Jeśli chodzi o jakość rozmów to porównując moje stare Nokie do modelu 3120 Classic to z żadnych następnych telefonów nie byłem i nie jestem w pełni zadowolony.

Myślę że to wina narzuconych norm przez UE albo obciążone sieci GSM bo kiedyś komórka służyła tylko do rozmów i SMS'ów, a teraz to już masa danych, a sieci te same.

Kodowanie sygnału też pewnie ma gorszy wpływ na jakość.

//ciach zbędne wywody nie na temat.

//blom

Sieci komórkowe nie są z gumy. Jakość podzespołów w komórkach też pewnie jest gorsza bo kryzys i cięcia itd.

Kiedyś produkty były lepszej jakości robione na sztuki, a teraz produkcja idzie na kilogramy i kontenery ;)

Edytowane przez blom
    ciach offtop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon
    Świadczy to wyraźnie że Myphone mocno sieje falami.

SAR dla głowy:

HTC Sensation - 0.36 W/kg

Xperia J - 0,63 W/kg

ZTE 970 - 0,57 W/kg

6210 - 0,83 W/kg

MyPhone next - 0,63 W/kg (1,5 W/kg dla ciała)

Przy 1,5 W/kg tkanka podgrzewa sie po kilku minutach o 0,1 st C, wartość powyżej 1,6 W/kg jest niedopuszczalna.

Polecam:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tawkon

twoje odczucia to czysta autosugestia (moim zdaniem).

Edytowane przez makaon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi