Skocz do zawartości
SamXel

myPhone NEXT - błędy Androida plus lista życzeń

Rekomendowane odpowiedzi

serio wierzycie w 4.4? hahahaha jak dostanie 4.2.1 to bedzie cud :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno ich tablety dostały 4.2.1 w zamian za 4.0.4... Niestety wraz z tą zmianą straciły root'a... Więc i dla fonów jest szansa... Czekam z ciekawością bo myślę o tej słuchawce.

Wysłane w drodze z pomocą Tapatalk i HWFS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem mały problem w MajFonie otóż kiedy gram np w MC4 albo chcę przesunąć stronę w przeglądarce i chcę to zrobić powolnym krótkim ruchem dosłownie kilka mm jest opóźnienie w MC4 objawia sie to tym że cięzko jest dobrze wycelować w przeciwniki bo nie moge zrobić dokładnego ruchu bo jest taki przeskok zanim dotyk załapie w przeglądarce też objawia sie to przeskokiem nawet w menu można to zauważyć jednak w grach czy internetach jest to bardziej zauważalne !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro najniższy model Fun ma na starcie 4.2.2 to nie sądzę, że Next dostanie coś niższego. Najbardziej realny jest właśnie 4.2.2 w porywach do 4.3 na co po cichu liczę. Jeśli Next jednak by dostał 4.4 to wiecie co by to było ? Kosmos wręcz :). Aktualizacja do Kit Kata - tyle by wystarczyło żeby ludzie zabijali się o ten telefon :P. Może kiedyś znajdzie się jakiś samozwańczy "producent" który takiej rzeczy dokona ( aktualny Android w telefonie krzak ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kasiorka91 musisz innych tutaj zapytać czy tez tak mają ale ja raczej obstawiam że nie...więc raczej dotyk szwankuje ci w telefonie, bo coś mi sie nie chce wierzyc by kazdy tak miał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb

Proszę mi wybaczyć ale nie oczekujecie zbyt wiele od firmy która nie wsparła swoich produktów jakimkolwiek programem do współpracy z komputerem, a porady ich działu technicznego przypominają prognozę pogody za miesiąc. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Program do współpracy z komputerem? Chodzi ci o odpowiednik Kiesa czy PC Companion? Po co? Do wygrywania romów służy standardowy program taki jaki jest dla każdego telefonu z MediaTekiem na pokładzie ( SP Flash Tool a.k.a MTK Android Flasher ).

Wysłane przy użyciu TapaTalk

Edytowane przez v4n3llu5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi