Skocz do zawartości
phillix

STOCK Stock 4.1.1 dla Quadra 7 Ultra Slim - czysty update ( nie backup )

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałam sama instalować, ale nie udało mi się "przywrócić" z 4.2.2. do starej wersji. Czy można prosić o pomoc w instalacji (dokładny opis)? Może coś robię nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jihaad

U mnie bez problemu poszło. Instalacja pliku update.zip przez recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że ja się na tym za bardzo nie znam... a taka odpowiedź na pewno mi nie pomogła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

zainstaluj twrp/cwm i zainstaluj jako zip z sd card

btw w jakim calu chcesz 4.1.1 instalowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firomi, w innym wątku pisałam, że po wgraniu 4.2.2. Tablet przestał mi normalnie funkcjonować, bo bateria pada po pół godzinie, a nawet szybciej. Nie wiem po kiego była mi ta durna aktualizacja, bo grać w gry nie grałam prawie w ogóle, a teraz nie mogę na nim nawet wykładów nosić, bo zanim dojadę na uczelnię to jest już rozładowany do połowy...

A i prosiłabym, jeżeli można, o jeszcze bardziej "rozwinięty" opis (dłuższy niż jedno zdanie...), bo naprawdę nie umiem tego poprawnie wykonać. Dotychczas tylko dwa razy wgrywałam ROM, paczką oryginalną od Pentagrama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

z tego tematu wybierz cwm/twrp i postepuj zgodnie z instrukcja

http://forum.android.com.pl/f828/sa-owniczek-androida-tablety-pentagram-masz-pytanie-najpierw-zajrzyj-tu-384707/

po czym wylaczasz tablet przytrzymujesz volume up i power i wchodzi ci w tryb recovery wybierasz z tego instal zip itd jest to proste mozesz przed tym wszytskim zrobic wipe.

mozesz tez zainstalowac moj rom irbis i sprawdzic jak ci bedzie bateria dzialac na nim i ewentualnie wtedy tak samo wejsc w recovery i zainstalowac 4.1

w przypadku instalacji twrp musisz odznaczyc sprawdzanie sumy mp5

tutaj masz filmik jak zainstalowac paczke przez cwm

http://forum.android.com.pl/f1096/quadra-7-ultra-slim-dowolny-filmik-mp4-jako-bootanimation-383251/

Edytowane przez firomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Debuger

@rypka12

Ja zaznaczę (opisywałem to już w innym wątku ale powtórzę bo ma to tu znaczenie) że sam korzystam z Irbisa w takim układzie:

• Najnowszy ROM Irbis
    • Deep Sleep Battery Saver (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rootuninstaller.batrsaver) i w nim profil agresywny dla Ciebie polecam
    • Można ale nie trzeba zainstalować jakąś aplikację z obsługą profili do zmiany częstotliwości procesora, ja przy profilu Screen Off mam ustawiony procesor na 320 Mhz Max.
    • Włączyć oszczędzanie baterii przy działaniu wifi (Ustawienia->Wifi->Menu(3kropki)->Zaawansowane)
    • Włączyć tryb samolotowy (Ustawienia->Więcej...->tryb samolotowy | Można mieć włączony tryb sam. i aktywne wifi)

W takiej konfiguracji a korzystam intensywnie ładuje tablet max w nocy, nie było tak by mi nie wytrzymał całego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro313

A jakiego programu do profili procesora używasz? Bo np. kiedyś fajny był SetCPU ale niestety nie obsługuje on teraz więcej niż jednego rdzenia i można operować tylko jednym natomiast w Kernel Tuner na naszym obecnym kernelu prawie wszystko tam jest nieobsługiwane;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Debuger

Wydawałoby się że setCPU fo root obsługuje jeden rdzeń natomiast prawda jest taka że wali po wszystkich rdzeniach tym co ustawisz.

Dasz max 320 i min 252 MHz i wszystkie rdzenie będą tak taktowały.

Z tejże appki korzystam właśnie. Płatna ale warta tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś posiada wersje Android 4.1.1 Do tableta Quadra 7 Ultra Slim . Ja wgrałem wersje beta i nie zrobiłem kopi wcześniejszej wersji systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi