Skocz do zawartości
guren

Samsung I5800 - pytania nowicjusza

Rekomendowane odpowiedzi

tomuuu

A czy ktoś pomoże z tym usuwanie wszystkich kontaktów z SIMa? Nawet w sklepie wczoraj nie potrafił mi facet znaleźć tej opcji. Dosłownie - tej opcji, jaką widać na fotce od Szawła, u mnie nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smaky

Wgraj sobie froyo, po za tym już miesiąc o tym piszesz. W tym czasie już dawno ręcznie byś sobie pousuwał, albo w innym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

W 2.1 z ery nie ma tej opcji. Ja bardzo prosto edytowałem kontakty za pomoca KIES.

---------- Post dołączono o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Jak wchodze w internet przez era bluconnect to przekierowuje mnie na stronę ery pocket.bluconnect Mogę to ominąć. Ale chcę wiedzieć czy to nie służy czasem to zwiększania kompresji danych?

dzieki za odp.

---------- Post dołączono o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Doszedłem juz do tego zeby korzystać z Opery mini, bo mobile żre więcej transferu i jest wolniejsza na g3. Czy przeglądanie stron przez opera mini i przekierowaną stronę pocket.bluconnect jeszcze zmniejszy mi transfery? czy to gówienko od Ery jest kompletnie nie przydatne. i w jaki sposób przegladać filmiki po za you tube. Potrzebuje flash playera którego opera niema. Tak?

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu
    Wgraj sobie froyo, po za tym już miesiąc o tym piszesz. W tym czasie już dawno ręcznie byś sobie pousuwał, albo w innym telefonie.
    Wiem, że ta zmiana rzekomo jest lekiem na całe zło, ok. Próbuję rozwiązać ten problem bez zmian oprogramowania - bo aż śmieszne, że nie ma w tak zaawansowanym systemie tak oczywistej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szawel
    Wiem, że ta zmiana rzekomo jest lekiem na całe zło, ok. Próbuję rozwiązać ten problem bez zmian oprogramowania - bo aż śmieszne, że nie ma w tak zaawansowanym systemie tak oczywistej opcji.

:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Prosze o dop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W 2.1 z ery nie ma tej opcji. Ja bardzo prosto edytowałem kontakty za pomoca KIES.

---------- Post dołączono o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Jak wchodze w internet przez era bluconnect to przekierowuje mnie na stronę ery pocket.bluconnect Mogę to ominąć. Ale chcę wiedzieć czy to nie służy czasem to zwiększania kompresji danych?

dzieki za odp.

---------- Post dołączono o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Doszedłem juz do tego zeby korzystać z Opery mini, bo mobile żre więcej transferu i jest wolniejsza na g3. Czy przeglądanie stron przez opera mini i przekierowaną stronę pocket.bluconnect jeszcze zmniejszy mi transfery? czy to gówienko od Ery jest kompletnie nie przydatne. i w jaki sposób przegladać filmiki po za you tube. Potrzebuje flash playera którego opera niema. Tak?

OMG. tyle razy to bylo... Opera mini jest mala i szybka ale mobile tez daje rade tylko trzeba wlaczyc kompresje danych w opcjach. Moim zdaniem wystarczy miec tylko mini bo zajmuje 20x mniej miejsca choc sa problemy z logowaniem sie na niektore strony.

Soft od ery mozna skasowac nie daje nic wiecej niz opera mini.

Do YT musisz miec program bo ten telefon nie obsluguje flasha full tylko lite. Mozesz srobowac przegladarke skyfire ale nie ma zadnej gwarancji ze ci flash ruszy. Nie spodziewaj sie flasha full na ten tel bo nie ma opracowanej wersji dla tego procesora.

Zamiast zamartwiac sie o transfer wez w Erze net za 5 - 9 - 12 zl brutto miesiecznie i jest nielimitowany tj po przekroczeniu 100 mb nie placisz za transfer jest on tylko zmniejszany do 16kbps. 5 zl dla stalych abo, 9 zl normalna cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Ok czyli ta stronka ery jest niepotrzebna.A paczkę netu mam właśnie od ery.dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Byłem posiadaczem I5700 i teraz zastanawiam sie nad tym modelem ale nurtuje mnie jedna rzecz.

W I5700 podczas odbierania rozmów i wykonywania wysuwała się na ekran klawiatura numeryczna i chcąc nie chcąc twarzą się dotykało i rozmowca miał takie piki ;p. czy w tym modelu jest tak samo czy poprawiono to. Czy ekran sie sam automatycznie blokuje? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jurras

Jest czujnik zbliżeniowy, który działa bez zarzutu i blokuje klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi