Skocz do zawartości
guren

Samsung I5800 - pytania nowicjusza

Rekomendowane odpowiedzi

tomuuu

A jaki jest koszt tego programu? I ile MB zajmuje na telefonie po instalacji? Chodzi o to, czy jest sens to instalować na Androidzie 2.1, gdzie jest tylko te nieszczęsne 170 MB na pamięci fona na aplikacje (bez rootowania).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dysza

No to mówię. Przesłałem Ci całą aplikację. Ale plik .apk możesz też otworzyć na kompie, też jakimś rarem, i wyciągnąć tapety :) fajnie, gdyby ktoś wrzucił też te pliki z innych wersji systemu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Spoko, Dysza, spróbowałem nieco naokoło - i poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że może nie w temacie, ale mam wrażenie, że przeniesienie w Froyo aplikacji na kartę pamięci niewiele daje, bo system i tak rezerwuje sobie na nią pamięć w telefonie... Nie widzę innego wytłumaczenia, bo przy wolnych 20MB nie powinien wyskakiwać mi komunikat o braku pamięci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

A coś takiego Ci się zdarza, pomimo posiadania wersji 2.2 a nie 2.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tematy zostały połączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Mak0wi3c - odpowiesz?

---------- Post dołączono o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Pytałem już o to, ale w sumie padła tylko jedna odpowiedź - jaki sposób można po prostu zamknąć przeglądarkę (domyślną w Androidzie 2.1) jak się z niej korzysta? Jak klikam guzik (ten fizyczny, po prawej) "cofnij" - no to cofa w historii wyświetlania. A po prostu zamknąć?

I z dzisiejszej eksploracji telefonu - ustawiłem sobie przypomnienie z alarmem w kalendarzu na jutro. Tylko gdzie są jakieś opcje, w których można sprawdzić, jaki jest dzwonek alarmu, i ew. zmienić go?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

A ja wrócę jeszcze do postu tomuu.

1) Uproszczony dostęp do "profili" jest przy pomocy przycisków regulacji głośności. Wyciszamy sygnał dzwonka - dolny klawisz do oporu, następnie jeszcze raz - i mamy tylko wibrację, i jeszcze raz - tryb milczy.

Może komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Tak, do tego doszedłem przypadkiem klikając właśnie na regulację głośności :)

A może ktoś odpowie na wcześniejsze pytania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vorge
    Jak klikam guzik (ten fizyczny, po prawej) "cofnij" - no to cofa w historii wyświetlania. A po prostu zamknąć?

Środkowy przycisk (powrót do pulpitu)

Wiem, że może nie w temacie, ale mam wrażenie, że przeniesienie w Froyo aplikacji na kartę pamięci niewiele daje, bo system i tak rezerwuje sobie na nią pamięć w telefonie... Nie widzę innego wytłumaczenia, bo przy wolnych 20MB nie powinien wyskakiwać mi komunikat o braku pamięci...

W Eclair również występuje ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi