Skocz do zawartości
guren

Samsung I5800 - pytania nowicjusza

Rekomendowane odpowiedzi

RoboD
    Podciągam widgetem "sterowanie zasilaniem" na full. Jak uśnie albo jak zablokuję powerem i ponownie wzbudzę znowu jest minimalne podświetlanie. Jest to bardzo nieporęczne bo w biały dzień na polu nic nie widzę. nie mogę znaleść setupu żeby mi to utrzymywał pomimo niskiego stanu baterii. W sumie nie wiem czy też tak się dzieje gdy bateria jest naładowana.

Dzieje się tak tylko w przypadku niskiego stanu baterii. Odpowiada za to chyba firmware, więc zmiana o ile jest możliwa, to nie będzie chyba łatwa.

I jeszcze jedno. mógłby ktoś mnie przekierować na jakiegoś tutoriala do trekbuddy? Klika mu się w nieoznaczone pola na lcd do ważnych funkcji. W sumie działa nawet spoko. ale często gubi fixa. jeśli dobrze to nazywam.

Forum PL widziałeś > TrekBuddy - J2ME application for offline GPS tracking

Ekran Treka > http://wiki.trekbuddy.net/index.php/Using

Edytowane przez RoboD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

cienko z ang. u mnie ale dzięki. posprawdzam co tam. W sumie umiem pododawać pkt czyli w sumie wyznaczyć trasę. Trochę gubi zasięg np jak sie do lasu wchodzi . Wywaliłem jakiś gpu optimalised bo chyba niezbyt coś dawał.. Szybciej fixa łapie navigation od google.

---------- Post dołączono o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ktos zna sposób na zgranie na pc wszystkich ustawień i aplikacji telefonu na wypadek wipea?

i czy aktualizacjia androida przez erę poprostu poinformuje mnie w telefonie i po tym będe miał juz zakładkę w menu aktualizacji oprogramowaniea jak było w poprzednim modelu? Czy tylko kies. bo jak podpinam pod kiesa to pokazuje że mam najnowsze. A w sumie 2.1 jest nowssze już od mojego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoboD
    cienko z ang. u mnie ale dzięki. posprawdzam co tam.

Jest tam obszerna sekcja w PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Ok. Bardzo przydatna aplikacja. O to właśnie mi chodziło.

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie czy działają wam czujniki zbliżeniowy i światła? A i jeszcze jak to jest z A -GPSem bo jak miałem poprzedniego fona to był taki program A-GPS i mogłem sobie pobrać dane efemerycznych a tu jak mogę je pobrać??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy działają wam czujniki zbliżeniowy

Tak

światła

Ten telefon takowego nie posiada

A i jeszcze jak to jest z A -GPSem bo jak miałem poprzedniego fona to był taki program A-GPS i mogłem sobie pobrać dane efemerycznych a tu jak mogę je pobrać??

Można je pobrać ręcznie przy pomocy aplikacji GPS Status, Jeszcze chyba w ustawieniach lokalizacji jest tam jakaś opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkretnie to chodzilo mi o to ze jak dzwonie i mam telefon przy uchu to powinnie gasnac wyswietlacz a nie gasnie albo jak poloze go na wyswietlaczu. A jest takie cos zeby automatycznie ustawialo jasnosc wyswietlacza?

Wysłano z GT-I5800 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Konkretnie to chodzilo mi o to ze jak dzwonie i mam telefon przy uchu to powinnie gasnac wyswietlacz a nie gasnie albo jak poloze go na wyswietlaczu.
    U mnie gasnie ekran - czyli czujnik dziala - u ciebie nie? Jak nie to moze serwis albo najpierw zrob restart i wtedy proboj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zauważyłem, że podczas rozmowy jednak zgaśnie ale jak zakryje palcem albo jak odwrócę wyświetlaczem do dołu i na czym położę to nie. Nie wiem może to wina launchera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smaky

Czyli generalnie gdy ma działać to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi