Skocz do zawartości
KriX

SwiftKey vs Swype vs TouchPal?

Rekomendowane odpowiedzi

KriX

Którą klawiaturę uważacie za najlepszą oraz co was trzyma konkretnie w nich? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drutex

Siedzę na TouchPal. Słownik jakoś nie powala ale funkcja t9 oraz wave w jednym jest bardzo dopasowana. Także wysuwanie emotikon jest spoko. Przy użyciu ok. 10mb Ramu u mnie zagościła na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

SwiftKey rewelacyjnie podpowiada wyrazy. Często nie piszę klawiaturą a po prostu wybieram całe, podpowiadane wyrazy. :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hary86

A nie można było zadać tego pytania w wątku SwiftKey vs. Swype, tylko trzeba było założyć nowy? :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego, że nie chce mi się pisać po raz kolejny szczegółów dotyczących poszczególnych aplikacji to podam swój ranking:

1. SwiftKey,

2. Swype,

3. TouchPal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś wie i mógłby powiedzieć, czy w ogóle istnieje taka możliwość, by na moim HTC_ONE - najlepiej na TouchPal (bo zależy mi na słowniku t9) wyłączyć polskie znaki? Nie chcę, żeby z jednego smsa robiły mi się 3 czy 4 - szukam i czytam, ale ciągle nie mogę znaleźć rozwiązania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matir1
    Którą klawiaturę uważacie za najlepszą oraz co was trzyma konkretnie w nich? :P

Od kilku dni zastanawiam się również nad wyborem klawiatury do Note 3 na pierwszy odstrzał poszedł swiftkey.

Teraz używam wersji Trial Swype+ dragon i Touchpal X

Klawisze w Touchpal'u wydaja się być lepiej rozmieszczone a flow działa niemal identycznie jak w Swype nie mowiąc o słowniku, który posiada chyba w tej chwili identyczny zakres słów... także nie wiem czy jest sens wydawać 12zł na zakup?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

No ja jednak zdecydowałem się na SwiftKey który dla mnie jest bezkompromisowy pod względem prędkości wpisywania tekstu

12 zł nie majątek, a jednak w moim odczuciu konkurencyjne klawiatury nie mają startu ;-)

Tapnięte z mojego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matir1

Według mnie SwiftKey ma dużo słabszy flow niż dwaj pozostali rywale... Chodź zdecydowanie lepiej wypada we wklepywaniu pojedynczych liter względem Swyple lecz Touchpal X jest już na podobnym poziomie :] Do końca darmowej licencji będę na Swype a później Touchpal X czemu? Ponieważ nie dość, że fajnie działa w nim flow to jeszcze da się z niego przyzwoicie korzystać w poziomym układzie... nie mówiąc już o świetnym rozmieszczeniu elementów i dużej ilości fajnych emotikon :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi