Skocz do zawartości
Sander00

Przywrócenie poprzedniej wersji Google Now

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Przed chwilą zaktualizowałem sobie (pobierając plik z internetu) do "podobno" nowszej wersji Google Now. Co prawda w Polsce jest to jeszcze słabo rozwinięte, ale lubię te wyskakujące powiadomienia, o tym, że mam za 46 minut wyjechać do pracy :P

Rzecz w tym, że po zaktualizowaniu, nie wyświetlają mi się te karty, tylko jeden komunikat:

Usługi Google Play

Aby dalej używać Google Now, musisz zaktualizować Usługi Google Play

"Aktualizuj Usługi Google Play"

Naciskam na przycisk "aktualizuj", przenosi mnie do Google Play do aplikacji "Usługi Google Play" i mogę tam jedynie nacisnąć przycisk "Otwórz" lub "Dezaktywuj".

Ma ktoś jakiś pomysł, by cofnąć tą aktualizację, albo lepiej - sprawić, by Google Now działało w nowej wersji? ;)

"Aktualizację" pobrałem z tej strony:

http://www.phonearena.com/news/How-to-install-the-Google-Experience-Launcher-and-new-apps-from-Android-4.4-KitKat_id48969#12-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro każe Ci zaktualizować Usługi Google Play to zainstaluj z tej strony też: PreBuiltGmsCore (Google Play Services 4.0)

Jeżeli chcesz cofnąć aktualizację to wejdź w Ustawienia -> Aplikacje -> Wszystkie -> znajdź Google Now i "odinstaluj" lub jeżeli możliwe "Odinstaluj aktualizacje". Zaleczy czy była zainstalowana fabrycznie czy instalowałeś sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi