Skocz do zawartości
MatteQ

ROM'y działające na Lark 70.6 [Linki]

Rekomendowane odpowiedzi

MatteQ

Witam, w tym temacie będę zamieszczał linki do ROMów działających na tablecie Lark 70.6, postanowiłem go utworzyć, ponieważ zrobił się bałagan z tym, a teraz wszystko będzie w jednym miejscu.

Wszystkie systemy testowane na wersji płyty for-fun Q88 V1.6 20120804

1. Cyanogenmod 10 [Android 4.1.2]

ROM , który przeportowałem z manty MID08, autorem jest Sliwa, a ja dodałem kilka wpisów w build.prop i przystosowałem do naszego Larka, niestety trochę muli, ale nie bardzo, da się używać. Instalacja przez Recovery (Należy pamiętać o Full Wipe przed i po wgraniu!)

Co działa:

-dotyk

-wi-fi

-mapowanie pamięci

-regulacja podświetlenia

-dźwięk

-aparat

-g-sensor

Link: Zippyshare.com - CM10_Allwinner_a13_mkamzelMOD.zip

2. AOKP [4.1.2]

post-188834-14255733058488_thumb.png

Również przeze mnie przerobiony ROM z Manty. Instalacja przez Recovery . (Należy pamiętać o Full Wipe przed i po wgraniu!) Stworzył go leszczu8023, bazowany na CM10 Sliwy

Co działa:

-dotyk

-wi-fi

-mapowanie pamięci

-regulacja podświetlenia

-dźwięk

-aparat

-g-sensor

Link: Zippyshare.com - AOKP_AllwinnerA13_mkamzelMOD.zip

3. CookedRom v1.3aa MR1 [4.2.2]

post-188834-14255733057154_thumb.png

Znaleziony na forum TechKnow, instalacja jak fabryczne oprogramowanie + Łatka na dotyk (do wgrania przez CWM )

Oryginalny temat(są tam wypisane wszystkie zmiany i modyfikacje) : Login

Link do Romu: cookedrom v1.3aa-mr1.img - Download - 4shared - David Bentley

Łata: gorp_zet6221+mxc622x - Download - 4shared - David Bentley

Po pierwszym uruchomieniu nie działa poprawnie gsensor (jest odwrócony), żeby to naprawić wchodzisz w menu-> ES File Explorer->po lewej stronie klikasz TOOLS-> root explorer-> mount r/w i klikasz w okienku /system ->wchodzisz w /system/usr , klikasz gsensor, potem open with tekst -> ES Note Editor, w prawym górnym rogu klikasz trzy kropeczki i EDIT, zjeżdżasz na dół i przy mxc622x ma być zmienione na:

false

false

false

true (inaczej nie bedzie poprawnie działał sensor

4. MELFAGER [4.0.4]

Instalacja jak oryginalny ROM, wszystko działa.

Link: https://mega.co.nz/#!nN4wyZIJ!UytyJR...ladoLxbXr4fdJw

5. 4DroidThai [4.1.1]

Instalacja jak oryginalny ROM, nie działa kamerka i nie udało mi się jej naprawić

Link: Jelly Bean_Zet6221_mxc622x_4droidthai - Download - 4shared - Toxic RR

6. JB ROM

Instalacja jak oryginalny ROM, nie działa kamerka i nie udało mi się jej naprawić.

Link: Q88_zet6221_4.1 - Download - 4shared

7. MaPan MX713 DC Jelly bean 4.1 os Root Software 2013.4.26

Instalacja jak oryginalny ROM, wszystko działa. Na początku bardzo muli, ale po kilku minutach jest szybki.

Link: http://www.maixin-china.com/software-download.asp#mx713

musicie go znaleźć na tej liście, nazywa się "MaPan MX713 DC Jelly bean 4.1 os Root Software 2013.4.26.rar (size: 647 MB)"

Jak ktoś posiada jeszcze jakieś działające Rom'y na ten tablet to prosze o podanie linków i jakieś opisanie go :)

Edytowane przez MatteQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BATT

Nareszcie soft nr 3 działa poprawnie z Larkiem 70.6 płyta Q88 V1.3 Dziekuję, ile ja na to czekałem i Android 4.2.2:hurra:

Aha i wgrałem go LiveSitem.Długo się na początku uruchamiał ,ale wszystko HULLLA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MatteQ

BATT, ja też teraz używam tego romu i szczerze go polecam :D z Apexem śmiga jak szalony. Postanowiłem uporządkować te romy żeby innym pomóc, chyba mi się udało :) I powtarzam , że jakby ktoś znalazł jeszcze jakieś sprawne to je tu wstawiać a ja będę dodawał do pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MatteQ

Tak myślałem, żeby go dodać, ale pamiętam że jakieś problemy z nim miałem. U Ciebie działa dobrze? Potrzebne są jakieś łaty? Działa Aparat , wifi? Opisz go :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no działał dość wolno ale się nie wypowiem miałem go może 5minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MatteQ

Więc chyba nie ma sensu go dodawać do pierwszego postu, mają byc takie romy których da się używać i są w 100% sprawne (jak nie działa kamerka to można przeboleć bo i tak prawie nikt jej nie używa) :) Jak ktoś będzie chciał go potestować to przecież zaraz pod spodem go dodałeś. Masz jakie jakieś sprawdzone systemy?

Edytowane przez MatteQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BATT, ja też teraz używam tego romu i szczerze go polecam :D z Apexem śmiga jak szalony. Postanowiłem uporządkować te romy żeby innym pomóc, chyba mi się udało :) I powtarzam , że jakby ktoś znalazł jeszcze jakieś sprawne to je tu wstawiać a ja będę dodawał do pierwszego postu.

witam

Mam pytanko bo chcę zmienić soft w moim Larku i trafiłem na ten temat za co dzięki wielkie dla twórcy. W końcu wszystko w jednym miejscu.!!!!

Ale do rzeczy. Napisałeś ze soft 3 z Apexerm śmiga. Co to jest ten Apex? Ja dopiero co rozkminiam te androidy to moje 2-gie urządzenie z androidem, ale na jeszcze nie zmieniałem softu i nie znam do końca wszystkich nazw. Ja chcę zmienić na coś co będzie działało jak normalny system a nie zamulało że nie idzie na tym Larku nic zrobić tak jak to ma miejsce teraz na oryginalnym sofcie.

No i mam jeszcze pytanko co z softem OverMaxa bo czytałem że podobno fajnie śmiga na tych Larkach. Wart jest sprawdzenia?

...........:: Edit ::................

Właśnie wgrałem soft Overmax i fajnie chodzi szybko no napewno szybciej nież soft Larka jednak nie działa WiFi. Wszystko inne działa OK.

-Kamera OK

-dotyk OK

-dźwięk OK

-autoobracanie OK

-WiFi nie działa.

................:: MaPan MX713 DC Jelly bean 4.2.2 os Root Software 2013.8.13.rar ::............................

Testuję aktualnie i bardzo fajny soft.

Szybkość softu w skali 5 stopniowej to na moje oko 4 :).

Działa:

- WiFi

- Dotyk

- Dźwięk

Nie działa:

- Autoobracanie

- Kamera

Edytowane przez przempat
    Sprawdzenie softu Overmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Temat zamykam proszę założyć osobne wątki dla każdego romu/moda itd.

Rozwijajcie dział im więcej tematów tym szybciej powstanie dla modelu 70.6 duży dział z podziałem na kategorię.

Pozdrawiam.

:zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x