Skocz do zawartości
ekiero92

Jakość aparatu Xperia T - czy na prawdę jest aż tak słaba?

Który telefon wg Was robi najlepsze zdjęcia?  

65 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który telefon wg Was robi najlepsze zdjęcia?

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli podpinam tel. przez USB do TV i on go nie widzi, co muszę zrobic ?

Po przerzuceniu filmików nagranych w FullHD i HD na komputer filmiki nie idą płynnie, przyspieszają i zwalniają, czy to wina komputera ? Ma już 8 lat i Windowsa XP , może nie radzic sobie z tą rozdzielczością ?

To najlepsze zdjęcie jakie udał się mi zrobic mojego akwarium, na ustawieniu SCN miękkie ujęcie:

f4db2ea9a966a5bfm.jpg

I dla porównania zdjęcie zrobione aparatem Canon IXUS 70

cfdeb61bb521bda8m.jpg

Edytowane przez Xperia T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

usuń wszystkie kodeki jakie masz na kompie i zainstaluj k-lite wersję standard nawet, ja mam starego kompa i filmiki fullHD odtwarza mi normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co zrobic aby TV przez Blut widział telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jelo

Telefon robił znakomite zdjęcia na poprzednim sofcie, bodaj 4.2. Po aktualizacji do 4.3 jest dużo słabiej. mydełko i kolory wyblakłe. Szkiełko czyste. Trzeba by wgrać androida 4.2 i dokonać dokładniejszych testów na starszym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, ze na Xperie T nie bylo Androida 4.2 (chyba, ze nie masz na mysli stocka). U mnie zdjecia sa calkiem dobre, po przejsciu na JB 4.3 jakosc sie nie zmienila. Poza tym to jest tylko telefon, a nie aparat fotograficzny.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że XP była mid endem a XT topowym telefonem a robi gorsze zdjęcia.

Sony wybrało marketing a nie jakość i są tego skutki i taka prawda.

Telefon zachwalany w recenzjach a tak na prawdę jest niewypałem pod wieloma względami, ale mając z telefonem kontakt przez tydzień ciężko to wykazać.

tl;dr

Tak wasze Tetki robią beznadziejne zdjęcia i słabsze od konkurencji, pogódźcie się z tym albo zmieńcie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A mój aparat się rozkręcił i robi piękne zdjęcia, wszyscy znajomi są zachwyceni, zwłaszcza na zewnątrz, nawet córce na pierwszej komunii zrobiłem kilka fajnych zdjęć.

Tu wrzucam zdjęcia ptaszków-Kosów które zrobiły sobie gniazdo w jednaj z tui na wysokości moich oczu.

Fotki zrobione 2 i 9 maja, niesamowite jak w ciągu tygodnia urosły te potwory i już odleciały :)

i po tygodniu

Dodam że zdjęcia robione z ręką wsadzoną między gałęzie- w cieniu ;)

Edytowane przez Xperia T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drutex
    Tak wasze Tetki robią beznadziejne zdjęcia i słabsze od konkurencji, pogódźcie się z tym albo zmieńcie telefon.

Czym to niby uargumentujesz? Mnie też zdjęcia wychodzą niezłe. Tak tylko niezłe, bo to nie jest APARAT z funkcją tel tylko na odwrót. Także ja na pewno nie zmienię swojej, bo po prostu zdjęcia wychodzą przyzwoite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zacznijmy od tego, że XP była mid endem a XT topowym telefonem a robi gorsze zdjęcia.

Sony wybrało marketing a nie jakość i są tego skutki i taka prawda.

Telefon zachwalany w recenzjach a tak na prawdę jest niewypałem pod wieloma względami, ale mając z telefonem kontakt przez tydzień ciężko to wykazać.

tl;dr

Beznadziejne zdjęcia to robi iPhone 3GS chociażby (porównywałem). Tetka robi po prostu zdjęcia średniej jakości. Są po prostu gorszej jakości. W ogóle mam "gdzieś" ten aparat, odkąd mam ten telefon to zrobiłem jakieś 200 zdjęć i to głównie tekstu. Mi czasami wyjdzie trochę nieostre zdjęcie, ale to moja wina, bo po prostu trzęsie mi się ręka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o fakt, gdzie w recenzji przeczytasz to "łał 13 megapixelozy! jeszcze lepsza jakość od Xperii S (też słabe zdjęcia btw.) taki progress!" a tymczasem powstają tematy jak na forum że aparat ssie. To już o czymś świadczy...

Co jakąś wadę wytknie się temu telefonowi "kupiłeś odnawianego z azji!" "nie wiesz jak używać" "a na co 4 rdzenie!" "to jest telefon nie aparat!" I takie tam. Boli fakt jak za żarcie na tej sekcji forum broni się tego telefonu, a tak naprawdę jest on... przeciętny. Ale nie o tym temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi