Skocz do zawartości
akustycznie

Znak zapytania na ikonie stanu baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam następujący problem. Wczoraj mój Lg Swift zamiast wyświetlać stan baterii zielonym paskiem naładowania, w miejscu tym zaczął wyświetlać znak zapytania... Myślałem, że to wina softu, dlatego zrobiłem hard reset, jednak w niczym to nie pomogło. Nie mogę teraz naładować baterii. Telefon cały czas się wyłącza, nie zawsze chce się uruchomić (wyświetla się animacja z klapką przy włączaniu), a jak już się uda, to po chwili się wyłącza. Chwilami też pokazuje stan baterii, jednak zaraz po tym znów wyświetla znak zapytania i telefon się wyłącza. Czy bateria jest uwalona i trzeba kupić nową? Czy jednak da się coś z tym zrobić?

Edytowane przez akustycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pesus

spróbuj naładować baterię przez zasilacz laboratoryjny napięciem ok 1V i mało amper oczywiście, jeśli wstanie bateria to potem możesz normalnie z niej korzystać, jeśli jednak nic to nie pomoże to musisz przeczyścić styki w telefonie i na baterii (nawet najpierw to zrób), potem już tylko wołanie o pomoc do stwórcy wg mnie wchodzi w rachubę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    sadasdasdasd[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyściłem styki na samym początku - niestety nic to nie dało, ale problem już rozwiązany. Wystarczyło wrzucić baterię do lodówki na 3 godziny i działa bez zarzutu ;-)

Edytowane przez akustycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi