Skocz do zawartości
aLabsko

[ROM] Froyo 2.2.1 PL

Rekomendowane odpowiedzi

crasti

Można jakoś przejść do FROYO nie tracąc gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@p

Póki nie jest to oficjalne froyo to niestety ale gwarancje utracisz.

Mogę ci tylko powiedzieć że oficjalne froyo będzie gdzieś w drugim kwartale tego roku.

Zawsze pierwsze uruchomienie trwa długo, użytkowanie na początku tez może być spowolnione. Trzeba cierpliwie czekać :)

---------- Post dołączono o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

wersja uaktualniona ? podaj linka do niej proszę ja Ciebie :) bo obecnie mam JBoogie3 BlurlessGingerFroyo beta4

Jest to cały czas jboogie3 tylko że posiada roota overclocka galerię 3D czarny motyw gingerbreada i kilka poprawek dzięki czemu chodzi lepiej.

Link masz na stronie 6 post 56 . Może myślałeś o jakiejś nowszej wersji, ale ja miałem tą na myśli.

Jeśli jej nie wgrywałeś, a masz jakieś wątpliwości to pisz.

Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus
    @p

Póki nie jest to oficjalne froyo to niestety ale gwarancje utracisz.

Mogę ci tylko powiedzieć że oficjalne froyo będzie gdzieś w drugim kwartale tego roku.

Jest to cały czas jboogie3 tylko że posiada roota overclocka galerię 3D czarny motyw gingerbreada i kilka poprawek dzięki czemu chodzi lepiej.

Link masz na stronie 6 post 56 . Może myślałeś o jakiejś nowszej wersji, ale ja miałem tą na myśli.

Jeśli jej nie wgrywałeś, a masz jakieś wątpliwości to pisz.

Wgrywałem tą z XDA forum, pewnie masz tą samą :)

Pproblem mam ze Swype, białe tło i jasno biały napis ( wada swype na każdym romie 2.2) druga sprawa w mojej wersji swype nie mogę wyłączyć "znaków narodowych" w aplikacji do sms też nie ma takiej opcji :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ta sama. Ciekawe czy problem białego napisu to wina motywu czy czegoś innego?

Jakoś bardzo mi to nie przeszkadza bo doczytuje się bez problemu ale sytuacja może się zmienić w słoneczny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pjfox

A mi się coś rozjechało )-:

Odpaliłem WidgetSoid (mam tam ustawioną zmianę 2G/3G za pomoca 2 kliknięć) i przy zmianie na 2G - wywalił się PLAY )-:

Tylko połączenia alarmowe.

Po dłuższym czasie skumałem że to może być to.

Wróciłem tym samym widgetem do 3G i wrócił PLAY na chwilkę. I znowu padł )-:

Wyszukiwanie automatyczne daje błąd, wyszukiwanie daje błąd )-:

Teraz mam zasięg ale Plusa (r w zasięgu sieci )-: )

szukam.... jakby tu przywrócić działanie...

---------- Post dołączono o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

no wróciło mi Play, ale coś czuję że przy kolejnej zmianie w menu "używaj tylko 2G" będzie podobnie

Poza tym - jak można doinstalować parę aplikacji które były w poprzednim ROMie (2.2.1 Orange) ?

Chodzi o Manadzer Zadań i cos do odbierania poczty (-: Bo ta miła zielona ikonka poczty chce mi konfigurować tylko konta a nie odbiierać )-:

Poza tym główne konto google przestało się samo synchronizować - takżee jest inaczej i trzeba przez to przebrnąć.

Ale ogólnie bardzo na plus!

---------- Post dołączono o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------[/sI]

Wrocilem do 2.2.1 orange. Jboogie jest wypas, ale 2g play mi nie działa. Powrót na 3g czasami sie udaje, ale przewaznie sie.

Wyywala proces od 2G/3G i zostaje reboot. Reboot z JBoogie to 3-4min z życiorysu - fajnie sie patrzy na te zielone iskierki ale bez przesady (-: Szkoda bo ladny zestaw z tym ROMem. Aaa testowałem go przed i po wgraniu backupu tj. golasa i po odtworzeniu całego bajzlu i to samo,

Być moze jakiś kod kraju czy kod produktu jest ustawiony na china czy inny pakistan i to stąd. Ale niesmak pozostaje.

Z ciekawostek - odpaliłem Quadrant - wyszło1128 punktów i po zakończeniu system padł - tak się zwiesił, że pomogła tylko bateria. Zamulił się, wywalił się proces system coś tam, tel. rebootnął się krótko (2-3min przy maksymalnym zamuleniu). Ta śliczna animacja z iskierkami - miałem okazję obejrzeć dokładnie jej każdą klatkę - oraz ciekawostka - dioda powiadomień - zaczęła mrugać na różowo! nie biało, nie czerwono tylko chyba razem - no takiej zamuły nie miałem jeszcze nigdy.

Poza tym przetestowałem 3G/2G na gołym Jboogie deblur (najpierw TitaniumBackup potem SystemRecovery backup i potem WIPE) było to samo - myślę, ok wrócę do jboogie i będę używał tylko 3G i poczekam na poprawki - ale nie - nandroid backup MD5 checksum error - no to powrót do Orange i odzysk Titanium i poszło.

To już któryś raz jak mi backup nandroid zgłosił błędy MD5 - mam robić 2 x backup każdy czy co?

Słowem - NIE POLECAM!

Edytowane przez pjfox
    pisane po paru piwkach z telefonu (-:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mogę usunąż LauncheraPro dodanego przez Jboogie ? Bo nie chcę angielskiej wersji, tylko wersję 8.0, która została spolszczona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po prostu zainstaluj ta nowsza wersje po polsku i jej uzywaj:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meryler polecam Tobie takie rozwiazanie. Musisz zrobic sobie Roota telefonu. Potem sciagasz sobie paczke programów, link do paczki (JB3Orange2.zip ). Otwierasz ta paczke i tam jest w folderze system/app plik com.fede.launcher-1.apk. Kasujesz go i nadajesz taka sama nazwe swojemu launcherowi 0.8 pl i wrzucasz go na to samo miejsce. Pamiętaj, aby usunac z paczki VoiceSearch,apk oraz MediaGallery.apk, bo one nie działają Pozniej robisz archiwum tych wszystkjich plikow( musisz zaznaczyc, ze ma to byc ZIP) i cala paczke wrzucasz na karte sd. Wchodzisz do reboot recorvery i robisz install zip from sd card. Polecam zrobienie wipe przed instalacja pakietu, choc nie musisz. Nie polecam natomiast podmienianie pliku w systemie, poniewaz mozesz uwalic system. I dla pewnosci mozesz zrobic backup przed instalacja paczki. Pozdro

Co do kolegi rekin16, to instalowanie starszej wersji na nowszą, kończy się zawsze odrzuceniem instalacji, wiedza podstawowa. Dlatego moja instrukcja. Nie radzę wgrywać i podmieniać z systemu, bo konczy się to zawsze uwaleniem systemu. Raz mi się udało podmienić uzywając root explrera i sysem app removera, ale to tylko raz. Wiec moja wersja jest bezpieczna.

Edytowane przez Jacek1732

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja mam wersję Launcera 0.8.3 eng, a zależy mi na 0.8 PL Czy mam tą paczkę wgrać na jboogie ? Bo ten backup, który wgrywałem wczoraj składa się z 5 plików .img A czy ten update pozwoli mi bezpiecznie przeinstalować I USUNĄĆ te aplikacje ? A mogę wywalić wszystkie pliki z tej paczki i wrzucić tylko pliki, którę chcę by się zainstalowały, czyli Dolphin, Lpro i inne ? Czy tu mogą być tylko takie jak są i nie mogę ich usuwać ?

Edytowane przez Meryler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gros1k

Odkąd zainstalowałem tego roma to mam problemy z sygic aura.

Przeglądając mapy telefon się wiesza :/

ma ktoś jakiś pomysł?

---------- Post dołączono o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

zauważyłem też że gry 3d się odpalają ale jak chcę je wyłaczyć to się również telefon wiesza :/

Edytowane przez gros1k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi