Skocz do zawartości
aLabsko

[ROM] Froyo 2.2.1 PL

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem na necie pliki z werji 2.34.1 cache.img data.img system.img nandroid.md5 koleś coś pisał ze jest to backup.

Potem by już łatwo na 2.5.1

Może ktoś bardziej doświadczony będzie wiedział czy sie da powrócic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amEx

Kolezka, czy po zmianie galerii możesz wejść do niej z poziomu aparatu ? Bo mi wyskakuje błąd "Galeria multimediów nie jest zainstalowana" i ani rusz. Usunąłem tylko MediaGallery.apk i ten drugi plik o innym rozszerzeniu

Tak więc jak zmusić telefon, aby korzystał z Gallery 3D? Podmienić je ?

Edytowane przez amEx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze ten drugi plik, ktory usunales cos skopal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie podmieniałem, ani nie usuwałem. Ściągnałem Gallery 3D z SGS i zainstalowałem i zrobiłem je jako domyślną aplikację do przeglądania zdjęć, itp.

A z poziomu aparatu wchodzi mi w klasyczną galerię i wszystko i wszystko działa (teraz sprawdzałem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam pytanie - co się robi z tymi plikami Deodext files, jak i fixem do kamery?

Bo zwykła podmiana przez root fixa do kamery (jeszcze nie próbowałem Deodext files) uwaliła mi kamerę i musiałem ponownie flashować fona.

Jeszcze jedno pytanie - czego użyć w zastępstwie używanego prze ze mnie dotychczas programu do recovery defy_recovery-1216-2022 - bo od romu 2.51 i na tym 2.2.1 nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Ja niedawno też miałem problem z recovery na FroYo.

Wyłącz debugowanie USB.

Powinno dać się zrebootować do recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ponawiam pytanie - co się robi z tymi plikami Deodext files, jak i fixem do kamery?

Nie jest to niezbędne, jak nie wiesz co z tym robić to daj sobie spokój - taką informację dostałem od jednego z użytkowników i go posłuchałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

A ja testuję nowy soft i oprócz kilku nieprzetłumaczonych tekstów nie widzę błędów. Oczywiście pomijam galerię, której i tak nie używam.

GPS działa, widget do niego również, latarka śmiga, aparat jak w 2.51, czyli pięknie, szybkość rewelacyjna, flash się nie wiesza (zrobiłem update), adfree działa, root też, recovery także. Swype też używam w innej wersji z szarymi klawiszami i mam ładnie podswietlone pole wyboru słowa.

Animację orange mozna usunać w 10s, czy to root explorerem czy przez adb lub terminalem czy czymkolwiek innym.

W chwili obecnej nie widze sensu powrotu do starego ROMa, co zresztą jest niemożliwe :)

Aha co do plików deodex (bez t na koncu, to literówka na XDA), jeśli ktoś ma chęć grzebać we frameworku i aplikacjach to wtedy jest to potrzebne, w innych przypadkach mozna o tym zapomnieć.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po jakims czasie zauwazylem ze przy robieniu zdjec brak jest AutoFocusa i zdjecia robiene z lampa blyskowa wychodza czarne. Inni tez tak maja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Tak, właczyłem standardowa aplikację i tak jest. W Kamera 360 wszystko smiga prawidłowo, więc to tylko błędy w samej aplkacji, mozna zmienić na inną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi