Skocz do zawartości
NaMiBiA

HTC desire 500 i karta pamęci 64GB?!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Problem mam i może ktoś z Was pomoże mi go rozwiklac.

Mam HTC desire 500, dokupilam 32Gb kartę SD(kingstona, class4), wsadzilam, zainstalowala się, wszystko git. Telefon się rozladowuje, po ponownym włączeniu wyskakuje błąd karty, żeby znów działała trzeba formatować, w tym czasie się odinstalowuje i zainstalowuje. Wszystko co na karcie oczywiście znika, w końcu po formacie. Kolejne rozładowanie-sytuacja się powtarza, no to wyszłam z założenia, że nie dopuszcze do rozładowania, ale po sam wyłączeniu podczas ściągania aktualizacji jest tak samo, a dzisiaj rano-bez wyłączania, bez rozładowania, błąd karty.

Teraz pytanie-co jest???

Uszkodzona karta?telefon?za duża karta nie gra z telefonem? Czy może coś trzeba z telefonem zmienić, jakieś ustawienia??

Help...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo z kartą 4 GB. Formatowałem kilkukrotnie, ale to nic nie dało. Dodam, że na innym telefonie karta działała prawidłowo. W końcu kupiłem porządną 32 GB Class 10 od Adata, która śmiga bez problemu na kolejnym telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

@ skidder Spróbuj kartę sformatować w telefonie (jeśli formatowałaś ją w PC) lub na odwrót.

Jeśli w PC to polecam pełny format.

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie dodam, że formatowałem i przez PC i przez telefon, a problem występował podczas normalnego używania telefonu.

Edytowane przez phillix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kartę dałam koledze, do samsunga i póki co u niego działa, zobaczymy jutro.

dzięki za rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam kartę 16gb, bo więcej po prostu mi nie potrzeba. Firma Kingston, pierwsza lepsza złapana w "Sklepie nie dla idiotów"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest w karcie, czwarta klasa na 32GB karcie to raczej słaby wynik... Nawet nowsze CWM recovery nie obsługuje już kart tej klasy. Ze swojej strony polecam SanDisk, karty klasy U1 (Takie 1 w kółeczku :-D), mam taką 16GB I żadnych problemów :-) Karty są specjalnie przystosowane do androida, mają nawet własną aplikację (tylko nie wiadomo po co :-P).

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi