Skocz do zawartości
Rafal560

Widget nie aktualizuje stanu baterii po ROOT'cie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Otóż mam mały problem i zarazem pytanie. Po prawidłowym zrootowaniu mojej Xperii E, przestały się aktualizować informacje o stanie procentowym baterii w widgetach, same aplikacje działają prawidłowo, tylko że musze cały czas wchodzić w program aby zobaczyć ile faktycznie mi tej baterii zostało, co mija się z celem. Czy to normalny objaw, a jak nie, to czy można coś z tym zrobić? Z góry dzięki :) Dodam, że przetestowałem WSZYSTKIE aplikacje tego typu, wszystko ten sam objaw.

Edytowane przez Raciborski
    Dodano prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

No niestety,jako że jest to dosyć nowy telefon i mało kto się nim zajmuje(miejmy nadzieję że tylko chwilowo :)),to takie problemy trzeba uznać za normalne,ponieważ wątpię że ktoś bd w stanie Ci pomóc.

Wysłane z XE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ

Czy przypadkiem bure korzystasz z task killera i niezabijasz tej aplikacji? To powodowało by brak odświeżania widgetu.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, Otóż mam mały problem i zarazem pytanie. Po prawidłowym zrootowaniu mojej Xperii E, przestały się aktualizować informacje o stanie procentowym baterii w widgetach, same aplikacje działają prawidłowo, tylko że musze cały czas wchodzić w program aby zobaczyć ile faktycznie mi tej baterii zostało, co mija się z celem. Czy to normalny objaw, a jak nie, to czy można coś z tym zrobić? Z góry dzięki :) Dodam, że przetestowałem WSZYSTKIE aplikacje tego typu, wszystko ten sam objaw.

Ziom jak masz roota to złamałeś bootloader :) No to pomojemy cm10 i po bulu wszystko będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ

@dexorik

Przecież zrootowanie telefonu nie skutkuje odblokowaniem BL ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93
    Ziom jak masz roota to złamałeś bootloader :) No to pomojemy cm10 i po bulu wszystko będzie działać.

Co? Od kiedy root odblokowuje bootloader?

A po drugie ten CM10 jest w pełni sprawny? Podobno nie działa wifi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki dzięki za odpowiedz, zacząłem odinstalowywac różne aplikacje i okazało się ze wszystko zabijał program Cleaner, po roocie dostał uprawnienia SU i namieszal mi w urządzeniu. Teraz wszystko działa jak należy. Thx :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi