Skocz do zawartości
paweland1

odzyskiwanie danych ( zdjęć ) z dysku ? jest szansa ?

Rekomendowane odpowiedzi

adif1

Nie zamontujesz tej partycji od tak to tak jak bys chcial formatowac dysk na ktorym dziala system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eysek

Masz może w takim razie jakąś propozycję by udało się uzyskać UMS? Teraz dane to pal licho, mogę zgrać ale by coś się dało wygrzebać z telefonu jeszcze ;)

Aktualizacja: Jak przytrzymałem po wyłączeniu telefony przycisk głośności w dół i przycisk zasilania to pojawił się ekran z napisem w górnym lewym rogu: "Downloading ...." i udało się z tego trybu wyjść.

PS: jak podłączam telefon pod komputer to windows 7 wyszukuje sterowniki do androida i ich nie odnajduje, skąd moge je wziąć?

Jako ciekawostka, która osobom bardziej obeznanym powie pewnie coś więcej to załączam zdjęcie mojego telefonu po przytrzymaniu górnego przycisku glośności i przycisku zasilania wyskoczyło coś takiego:

post-343221-14255752932509_thumb.jpg

Oczywiście tam gdzie się świeci pasek to zaznaczyłem 'Exit'

Edytowane przez Eysek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Jezeli na miejsce starych zdjec pojawily sie inne pliki to nic nie zrobisz juz cala magia polega na tym aby nie zastapic plikow

W katalgou flashtoola masz drivery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eysek

masz na mysli katalog na tym forum flashroota? Bo nie wiem gdzie szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eysek

jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc i podpowiedzieć gdzie mam szukać właściwego flashroota i ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o flashtoola? Ale nie wiem czy on coś da bo jest do xperii, z ogólnych sterowników są sterowniki do fastboota, chyba adb i czegoś jeszcze

Co teraz chcesz zrobić? Wciąż chcesz odzyskać dane, czy po prostu włączyć tryb pamięci masowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eysek

Tak, mówiłem o flashtool :-) Przede wszystkim chcę uzyskać możliwość podłączenia się w tryb pamięci masowej bo to ułatwia wiele rzeczy. A co do odzyskania danych trochę się pogodziłem z tym że mogę danych nie odzyskać ale jeśli masz jakiś pomysł to z chęcią przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie masz karty pamięci to nie mam pomysłu na odzyskanie.

Może to spróbuj? Tylko jest szansa że popsuje system, więc przygotuj się na ponowne wgranie systemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania, sprawdź SG Datę. Jakiś czas temu oddałem im całkowicie zalany telefon. Bez problemu odzyskali mi dane z dysku, chociaż myślałem, że już nic nie da się zrobić  :)

Edytowane przez peter822

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką odpowiedź.

A jesteś w stanie powiedzieć jak te skrypty można znaleźć i zmienić? Nie jestem na pewno programistą ani wytrawnym specjalistą w modyfikacjach telefonów ale mam już za sobą kilka rootowań i stawianie andka na nowo jak by co ;) jestem myśle w stanie to zrobić tylko nie wiem od czego zacząć :E

adif1 - niestety mam dość niszowy telefon i nie ma o nim za wiele w internecie jeśli chodzi o modyfikacje, nawet na XDA jest względnie mało :/ ciężko mi powiedzieć co zrobić by odblokować bootloadera

Przemyśl czy by nie było warto zainwestować na usługę w serwisie. W takim http://www.odzyskiwanie.pl/ np.: na 100% Ci zrobią to czego potrzebujesz. Tylko musisz się zastanowić czy warto. Bo to przeważnie trochę kosztuje. ;)

Powodzenia z tym!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi