Skocz do zawartości
przemodrupi

Niebieskie kreski na wyświetlaczu Motoroli Defy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zakupiłem używaną Motorolkę Defy. Ku memu zdziwieniu nagle na wyświetlaczu pojawiły niebieskie kreski w kształcie "dużego odcisku palca". Jednak co ciekawe nie mają one ciągle stałego kształtu, wczoraj miałem telefon w kieszeni jak padał deszcz i troche zmókł to rozmiar i kształt troche się zmienił, gdy potem telefon wysuszył wróciły spowrotem. Czy ktoś co to może być? Czy jest to wada wyświetlacza czy może coś się dostało pod wyświetlacz jakiś płyn i rozlał się on? Proszę o pomoc...Pozdrawiam. Dorzucam jeszcze zdjęcie, przepraszam za słabą jakość :)

post-204664-14255733218711_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyświetlacz trochę doznał "wstrząśnienia" ....wyjmij baterię, wsadź telefon na 2-3 godziny do lodówki. Potem wytrzyj z wilgoci, wsadź baterię i sprawdź czy się poprawiło.

Ja już tym sposobem 2x ekran w Defy "naprawiłem" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak jak napisałeś i rzeczywiście pomogło ale nie do końca , bo nadal został sam obrys tej"plamy" co mam dalej robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cudów nie ma na grubsze uszkodzenia. Prawdopodobnie wyświetlacz do wymiany/naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde mam IDENTYCZNIE były małe plamki w srodku plamy po 1 dniu znikneły ;). i całe szczęście bo z tymi kreskami nie dało się użytkować . o dziwo ten obrys jest dynamiczny bo czasem sie pogrubia .ps wypad mi z kieszeni na parkiet w 2dniu uzytkowania:mad: zobaczymy jak co bedzie po lodówce ;/

Edytowane przez cpi1996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi