Skocz do zawartości
Jencuś

Pomoc przy zainstalowaniu CM10

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Wiem że istnieje taki wynalazek jak google, ale mi nie działa sim. Niektórzy właściciele XE z CM10 mówią że działa im sim bez zarzutów. Więc może mi ktoś wytłumaczyć jak to zainstalować aby wszystko działało jak należy? Najlepiej step by step.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj ziomek To tak potrzebujesz dokładnej wersji Stockowego Softu od sonego. Znajdziesz dokładną wersjie u nas na dziale jak instalować CMW i ROOTA tak temat się nazywa. Jak to zrobisz to masz CMW wgrywasz pliki na sd. I są dwa warianty jak masz tak zrobione to możesz mieć cmw albo Wygląd systemu z XPERI Z1 inny rom ale też ładny. Z Cm10 dajesz do cmw wipe wszytko co znajdziesz 2 są na weszku a 1 w akwended install from sd wybierasz roma nie resetuj nic i znowu install from sd i gappsy i reboot i musi działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ
    Siemka.

Wiem że istnieje taki wynalazek jak google, ale mi nie działa sim. Niektórzy właściciele XE z CM10 mówią że działa im sim bez zarzutów. Więc może mi ktoś wytłumaczyć jak to zainstalować aby wszystko działało jak należy? Najlepiej step by step.

Jeżeli instaluesz wszystko zgodnie z danym poradnikiem/opisem wszystko "musi". Przed instalacją ROMu zawsze sprawdzaj changelog oraz liste "whats working / what to do" ponieważ może okazać się, że aby np karta SIM działała musisz zainstalować fix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten ROM z wyglądem Z1 wymaga CM10?

Edit:

z tego co czytałem to wymagany jest tylko CWM i to przez niego istalować? nic więcej?

Edytowane przez Jencuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi