Skocz do zawartości
dudek2208

Galaxy Note 3 Case-Mate

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem SPIGEN NEO HYBRID w kolorze champagne gold, wygląda zawodowo, super wykonanie, ochronił mi digitizer już parę razy jak leciał na płytki z 1,5 metra

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wie ktoś czy Casemate planuje w najbliższej przyszłości wydać model Smooth?

Mam taki dedykowany dla S3 i pomimo kilku upadków, nie ma najmniejszych śladów ani na telefonie ani na etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotarl do mnie wlasnie case mate tough. Spodziewalem sie ze etui bedzie solidne i lekko pogrubi telefon. Pierwsze wrazenie bardzo dobre. Jak zwykle jakosc na 5. Silikon pierwsza klasa a nakladka z tworzywa uzupelnia calosc. Notek zrobil sie lekko masywniejszy z wygladu. Ale teraz wiem ze jak mi padnie na podloge to nic mu nie bedzie. Podoba mi sie tez ze tel w tym case nie jest o wiele ciezszy. Tak mialem w sgp neo i dlatego oddalem neo.

Podsumowujac. Bdb ochrona. Swietnie sie trzyma dloni dzieki chropowatej powierzchni na bokach i pleckach. Nie jest ciezki. Masywnosc w sam raz. Wyglada super. Spen wychodzi bez problemow. Chyba w koncu znalazlem dobry cover na n3 :)

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z wkładaniem do kieszeni? Silikonowa ramka stawia opór i się naciąga, czy wsuwa się bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nosze n3 w spodniach, ale potestowalem specjalnie i jest ok. Guma jest tylko na dolnej i gornej krawedzi wiec slizg w kieszeni opiera sie na bokach ktore sa z tworzywa.

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na co to wycięcie w górnym rogu? bez niego niby antena gsm by nie działała? to są jakieś żarty :) dzisiaj też przymierzałem w sklepie różne case i nic nie wybrałem bo ta dziura, nikt nie wiedział po co, a teraz na necie ludzie piszą że niby antena....

edit:

http://www.puro.com.pl/puro-case-etui-samsung-galaxy-note-3-czarny,3,1508,2895

miałem taki na n2, bardzo fajny bo chroni to co ma chronić, nie pogrubia zbytnio, nie ma idiotycznych wycięć, ale pytanie czy nie może znacie jakiś ciekawszych case'ów tego typu, tzn bardziej kolorowe czy coś?

Edytowane przez Marusiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui Mercury, oraz SPG Neo Hybrid też mają, choć w tym drugim dziura w przylegający do telefonu warstwie TPU jest schowana pod nakładaną na brzeg, ramką z poliwęglanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi