Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
montero_andek

Przycina flash Lenovo S6000, jaka stablina wersja do niego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zakupiłem ostatnio ten tablet. Jest świetny ale do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze kinomaniaka.tv lub od razu XBMC. Jaka działająca wersja flash oraz czy będzie wsparcie dla XBMC dla MTK? W tym momencie po kliknięciu oglądania w kinomaniaku, nic się nie dzieje.

Pozdrawiam

Edytowane przez montero_andek
    Niezgodna z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bonobo

Siema.

Z powodzeniem używam na A3000 (też MTK) najnowszej wersji dla androida 4.0

Archived Flash Player versions

Na stronie zjedz trochę niżej do sekcji: Flash Player for Android 4.0 archives i próbuj najnowszej wersji, jeżeli będą problemy możesz zainstalować którąś ze starszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem wczoraj najnowszą wersję dla ICS 4.0 ale kinomaniak.tv się tnie. Dziś muszę spróbować inną wersję. Mam pytanie trochę z innej beczki jeszcze, wczoraj zainstalowałem też IPLĘ i w podobny sposób przycina obraz i dźwięk, cyklicznie co 1s. ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie działa kinomaniak wg się nie wczytują, działa za to kino pecetowiec, zauważyłem że parę stronek z flashem ma problemy, nie wiem czy to jest wina złej implementacji w tablecie czy skryptu na stronie. Przyczyną może być też brak wsparcia ze strony adobe, nie wiem w jakim stopniu. HTC sensation działa kinomaniak ale inne strony flash potrafi zwiesić. Powinno się odchodzić od flashplayera ale jak widać jeszcze dużo czasu musi upłynąć żeby ludzie się nauczyli korzystać z dobrodziejstw HTML5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka masz wersje Flasha? próbowałes xbmc?

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie zainstalowałem Adobe Flash Player 11.1 w wersji 11.1.115.81, Ipla działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja u siebie zainstalowałem Adobe Flash Player 11.1 w wersji 11.1.115.81, Ipla działa bez problemu.

Też zainstalowałem tę wersje AFP i dalej mi przycina aplikacja Ipla...

Po edycji: sprawdziłem dokładnie i działają bez problemów kanały na żywo, przycinają niestety materiały odtwarzane. ktoś wie z czego to wynika?

Edytowane przez acer90stg
    aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w ipla działają Ci treści odtwarzane np. seriale? U mnie na tym flashu co ty masz przycina co 1 s. Ipla w odpowiedzi napisała ze nie wspiera tego urządzenia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaka masz wersje Flasha? próbowałes xbmc?

Miałem i mam teraz zainstalowane AFP 115.81, po updacie kinomaniak.tv działa bezbłędnie. Co do xbmc to nie próbowałem, zainstalowałem yatse z marketu ale powiem że średnio wiem jak się do tego zabrać, to jest jakiś serwer multimediów, tak? Do przeglądania filmów z lapka używam es file explorer, mam wtedy dostęp do wszystkich moich rzeczy. A ipla to wg na niczym nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakiej przeglądarce kinomaniak działa bezbłędnie?

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi