Skocz do zawartości
Shamman

Karta pamięci 64 GB do Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrej i szybkiej (i niezawodnej) karty pamięci 64GB do N3 Class >10, może ktoś ma w swoim? Nie chciałbym żeby wynikły jakieś problemy ze zgodnością czy karta miała jakieś odwały z formatowaniem. Znalazłem kilka sztuk Samsunga na tej aukcji Karta pamięci Samsung micro sd SDHC 64GB + ADAPTER (3685148406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale już sam nie wiem co o tym myśleć, jakoś tak chińsko mi te karty wyglądają. Nie chciałbym też za kartę zapłacić więcej niż 150 zł. Ktoś coś doradzi?

Oryginalnego SanDiska zakup. Używam w Note I, żadnych uwag. Planuję używac w Note 3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

A ja polecam tanie i bardzo dobre adata. Używam ich od dawna. Znajomi też i nikt nie miał z nimi problemów. Mam obecnie 32GB class10 i jestem mega zadowolony

9ema5una.jpg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guzik1

Właśnie dorosłem do zakupu karty do swojego telefonu. Zastanawiam się nad Sandisk Extreme 64gb lub Samsung Pro 64bB. W związku z tym mam kilka pytań: Czy różnica w używaniu karty Sandiska jest zauważalna tak że warto za nią zapłacić podwójne w stosunku do karty Samsunga? Głównie chodzi mi o odpalanie gier, których pliki przeniesie się na kartę micro sd. I jeszcze jedna nie jasna dla mnie sprawa odnośnie formatu UHS-I - z tego co wiem to Note 3 nie obsługuje teraz tego formatu - ale czy to oznacza, że już nie będzie wykorzystywał pełnych możliwości tych kart, czy zacznie po otrzymaniu aktualizacji do androida 4.4 bo gdzieś wyczytałem, że tą możliwość ogranicza do tej pory właśnie android. Może ktoś ma jakąś większą wiedzę na ten temat i może się podzielić - bo jeśli Note posiada obsługę UHS-I i w niedalekiej przyszłości będzie wykorzystywał karty na maxa to można by się zastanowić nad zainwestowaniem większych pieniędzy w kartę Sandiska. Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Samsung Pro 64Gb, szybka, mega karta, 199 pln z X-KOM, WYPAS

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spoxxx

Bigkahun możesz napisać jaki masz wynik w benchmark a1 z Google play. Jaki jest zapis i odczyt?

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mojej karcie SanDisk Mobile Ultra 64 GB microSDXC I w teście A1 SD Bench wyszło:

Pierwszy pomiar:

R: 22.53 MB/s

W: 6.10 MB/s

Drugi pomiar:

R: 192.75 MB/s

W: 5.98 MB/s

Nie wiem jaki wpływ ma ilość plików na karcie (mam na niej kilkanaście tysięcy plików - ok. 40 GB).

Wg. opisu karta ma odczyt do 30 MB/s, zapis do 30 MB/s.

post-150035-14255737461342_thumb.png

Edytowane przez foxpl1
    pamiętaj o dodawaniu grafiki w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ravage

ja na swojej SanDisk ultra 32gb mam zapis na poziomie ok 13mb a odczyt dobija do 20mb :) Przy małych plikach zapis spada do ok 5/6mb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zapytać o taką rzecz, jeśli na karcie 16gb będe trzymał jedynie muzyke to jaka wystarczy? class 6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najtańsza... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowałem się na taki zakup:

MB-MSBGB - PRZEGLĄD | SAMSUNG

Czy wystraczy do przechowywania muzyki i nagrywania full hd ? Odczyt do 24MB/s , Zapis do 13MB/s

Nie ukrywam, że chcę jak najtaniej. Mam możliwośc zakupu za 69 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi