Skocz do zawartości
panjanusz

S view cover Note 3 kiedy będą normalne ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję czarnego s view cover N3. Ceny i dostępność jest straszna (jedno wiąże się z drugim).

Tak, wiem jest ich mało płyną statkiem itd..

Interesują mnie fakty, kiedy będzie ich więcej na allegro w rozsądniejszej cenie, w media markt(kolor czarny).

Nie wiem czy przepłacać czy czekać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do S4 kosztują ok. 80-100 zł. Obecna cena jest wynikiem raczej nie dostępności (bo poza czarnym inne kolory są od ręki), a nowości. Po kilku miesiącach spadnie pewnie do poziomu 100 zł, ale jaki jest sens czekać ? Trzymać w pokrowcu zastępczym za 30 - 40 zł (co daje w sumie 130-140 zł) ? Gdzie tu oszczędność ? :) Co do koloru zastanów się nad niebieskim, ja nie miałem zamiaru czekać aż pojawi się czarny i zaryzykowałem - wygląda bardzo fajnie w połączeniu z czarnym Note, a przy okazji to trochę oryginalniejsze niż czarny czy biały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w 100% procentach przekonany do czarnego.

Orientujesz się w jakim sklepie mogę kupić czarny (najlepiej jakis RTV).

Wolę ze sklepu np.media markt(akurat tam nie ma) niz z allegro bo cena podobna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną czarnego nigdzie nie znalazłem. Przez chwilę były na allegro, u jednego sprzedawcy, ale szybko "wyszły". Na e-mail napisał mi, że w środę powinien coś wiedzieć kiedy znowu będą dostępne. Tu masz link do niego Informacje o Użytkowniku www_HQGSM_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są w komputroniku sam tam kupiłem

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jestem w 100% procentach przekonany do czarnego.

Orientujesz się w jakim sklepie mogę kupić czarny (najlepiej jakis RTV).

Wolę ze sklepu np.media markt(akurat tam nie ma) niz z allegro bo cena podobna

Swojego, niestety białego (piszę niestety, bo po dwóch dniach zaczęły wycierać się boki w kieszeni, a nie mam ochoty kupować pokrowca na pokrowiec :D) kupiłem w Euro.

Samsung Galaxy Note 3 S-View Cover EF-CN900BBE (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Dziś zamówienie, jutro odbiór we wskazanym sklepie, lub z dostawą do domu. Cena kosmiczna, ale użyteczność świetna. Gdyby nie te irytujące wytarcia po DWÓCH dniach :(

Jak (i jeśli) zwrócą kasę poszukam ciemniejszego koloru, choć do białego chciałem biały.

Etui bez ładowania bezprzewodowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Produkt aktualnie nie jest dostępny w tym sklepie"

tak mi wyswietliło w przypadku calego Wroclawia, wydaje mi sie ze z innymi miastami bedzie podobnie.

nie wiem jak jest z zamowieniem bezposrednio do domu bo nie mialem ochoty sie logowac..

Jest mozliwosc wygiecia klapki przedniej o 180 stopni tak aby pokryla sie z tylnia klapka, wraca pozniej bez problemu przednia klapka na wyswietlacz? Czy jest problem aby za kazdym razem etui sie "zamknelo" nawet po jego mocnym otwieraniu, zaginaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest mozliwosc wygiecia klapki przedniej o 180 stopni tak aby pokryla sie z tylnia klapka, wraca pozniej bez problemu przednia klapka na wyswietlacz? Czy jest problem aby za kazdym razem etui sie "zamknelo" nawet po jego mocnym otwieraniu, zaginaniu?

Wygina się do tyłu i wraca na na swoje miejsce, aczkolwiek wolałbym aby miała coś w stylu magnesu, bo ma tendencję do otwierania się jak przechylimy smartfon w lewo. Ale nie ma to wpływu na użytkowanie - jak leży to okładka zawsze jest zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Thymi

Hej. Wczoraj odebrałem swojego covera z preorder z brand store arkadia w Warszawie. Czarny. I po jednym dniu jestem w stanie Ci go sprzedać. Chyba ze przeszkadza ci ze jest jeden dzień używany... Daj znać na priv czy jesteś zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi