Skocz do zawartości
kintola

Bateria Myphone Next jej wytrzymalosc

Rekomendowane odpowiedzi

kintola

@up Najgorsze jest to ze nawet zahibernowalem Greenify kilka apek lecz i to nie pomoglo.Jak juz ktos wczesnie wspomnial(nie wiem czy ma to znaczenie)ale zanim sie zaczelo prace na Next powinno sie dobic baterie na full i dopiero go uzywac hm no sam juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuć apkę Wakelock Detector, ona ci pokaże, co zżera najwięcej https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uzumapps.wakelockdetector&hl=pl. Później ewentualnie Greenify, żeby je zahibernować https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@up Sphinxx juz dawno to zrobilem to co polecasz post #11 ale dziek za rade nic nie pomoglo,chociaz wyrzucilem nowego facebook i na razie mam 13godz urzytku z tym ze cala noc lezal.Teraz mam 68% zobaczymy.Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria po drugim naładowaniu na full

Uruchomione non stop: dwie karty AERO2 i PLAY , podgląd baterii, WiFi , BT

Kilka rozmów dziennnie, troszke internetu,uruchamianie i instalowanie różnych APKów

Telefon włączony 9.11 g.7.00 teraz mam jeszcze 30% baterii [prawie cztery dni] :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@up jestem pod wrazeniem waszych bateri,niestety ja mam jakas felerna bat...przetestowalem juz 2-romy i zero poprawy.Bardzo dobry telefon,ale ta bateria potrafi wk :mad:Najlepszy wynik to 1dn z kawalkiem nadodatek na 1karcie sim.Poz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ROMIE NOTE 3 jest fajny program do optymalizacji pracy baterii. Mi się udało przy średnim użytkowaniu osiągnąć 24h. Czyli kilka rozmów, internet kilka filmików na Youtube. Jednak jeśli normalnie siedzi się na gg lub internecie to bateria nie wytrzyma dłużej niż 8h. Mam ten temat przerobiony na wielu telefonach z Andkiem i na wszystkich było podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Proponuję "okroić" programy z nieużywanych usług i procesów. Kontrolujesz autostart?

U mnie uruchomione gg cały dzień. Tapatalk, opera, około 50 sms, około 15 minut połączeń głosowych. Głównie wiele zadań, terminal rzadko śpi.

Generalnie na Edge, około godziny na H. Słuchawka uruchamiana około 5 rano. O 17 jest połowa baterii, uważam, że tragedii nie ma. Dodam, że nie prowadzę siedzącego trybu. Ciągły ruch.

ROM jak w profilu, po starcie systemu 3 uruchomione procesy, 10 w tle. Ponad 700mb wolnego RAM.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola
    W ROMIE NOTE 3 jest fajny program do optymalizacji pracy baterii. Mi się udało przy średnim użytkowaniu osiągnąć 24h. Czyli kilka rozmów, internet kilka filmików na Youtube. Jednak jeśli normalnie siedzi się na gg lub internecie to bateria nie wytrzyma dłużej niż 8h. Mam ten temat przerobiony na wielu telefonach z Andkiem i na wszystkich było podobnie.
    Gdzie dokladnie to sie znajduje?poz

---------- Post dołączono o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

@up Barbar dziekuje za twoje wskazowki.DUzo zabijam procesow w tle menedzerem ala task wbudowanym w romie Note.Co masz na mysli kontrola autostart?czy patrze na wybudzanie sie samoczynnych startow aplikacji?dobrze cie rozumiem.Poz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Tak, o to chodzi. Autostarts, Greenify. Do "krojenia" polecam Disable Service.

Yo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi