Skocz do zawartości
kintola

Bateria Myphone Next jej wytrzymalosc

Rekomendowane odpowiedzi

Du battery pro saver - jest w romie note III . Zreszta to bardzo dobry romik jest

O.. Uruchomione gg a normalny soczysty czat z dziewczyna np o seksie to sa dwie różne rzeczy.chyba ze jestem w błędzie :-)

Wysłane z mojego Samsung Note III przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bratmat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a.t.r1

Witam. Bardzo chciałbym mieć tego Nexta jednak informacje o tej baterii troszkę mnie zniechęcają? Jedni piszą że trzyma spokojnie 2 dni a innym nie starcza od rana do wieczora. Mówię tu o normalnym użytkowaniu tj kilka rozmów smsów około godzinki netu, chwilka gier i takie tam. Czym to jest zależne? Czy jest różnica w trzymaniu baterii na różnych ROM-ach to znaczy czy na oryginalnym romie będzie mi trzymać bateria krócej niż na innym romie? Pytam się bo zastanawiam się jeszcze nad GOCLEVEREM INSIGNIA 5 który ma baterie 4000mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zle nie jest. na roznych romach jest inaczej. wszystko zalezy od optymalizacji, dodatkowych programach do oszczedzenia bateri. widze np. u mnie ze czesto pare min po zablokowaniu ekranu tel przechodzi w deep sleep, wiec to jak dla mnie kolejny plus. wiadomo ze bedzie duza roznica pomiedzy bateria 2100 a 4000mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a.t.r1

Gdybym kupił NEXTA prawdopodobnie nie zmieniałbym ROM-u. Najbardziej interesuje mnie czas działania na oryginalnym ROM-ie. W porównaniu z GOCLEVER INISGNIA 5 za NEXTEM przemawia wszystko oprócz pojemności baterii i wersji Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Na kłopoty- ładowarka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co wy robicie że akumulator starcza na 3-4 dni.

post-155677-1425573484922_thumb.png

Bardzo oszczędne używanie, 6 kont mailowych do synchronizacji (w tym dwa push, cztery pozostałe w różnych interwałach czasowych, ale nie rzadziej niż raz na godzinę), w tle fejsbuk i twitter, trochę www, wykop, jakaś gierka, kilka rozmów, kilka esemesów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    warhog

@[email protected]

Z tego wykresu wynika, że cały czas było włączone wi-fi i aktywne dwie karty sim. Do tego w tle face, twit i aplikacja pocztowa. Z moich wyliczeń wychodzi też, że ekran był włączony przez 6 godzin - moim zdaniem 21 godzin to świetny wynik jak na tak intensywne użytkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar
    Nie wiem co wy robicie że akumulator starcza na 3-4 dni.

[ATTACH=CONFIG]64921[/ATTACH]

Bardzo oszczędne używanie, 6 kont mailowych do synchronizacji (w tym dwa push, cztery pozostałe w różnych interwałach czasowych, ale nie rzadziej niż raz na godzinę), w tle fejsbuk i twitter, trochę www, wykop, jakaś gierka, kilka rozmów, kilka esemesów.

To zdanie jest przykładem antylogii. Albo oszczędnie używasz słuchawkę albo kombajny koszą jego energię..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@up Nareszcie zaszla poprawa na 2-dn i to cieszy.Rom przeportowany z note3 ogarnal duzo niedorobek z stocka.Ale co tu narzekac i czemu sie dziwic skoro mamy 4rdzenie itd,itp.Sluchawke uwazam za trafiona.Poza:[

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Trochę mnie dziwi, że tak próbujecie bić rekordy, czasy bez prądu dawno się skończyły a świnie znajdziesz co krok. I co ważniejsze, nowoczesne urządzenia powinny być ładowane w miarę często z formowaniem baterii raz na kilkaset ładowań. To właśnie "wytrzepanie" raz za razem, nowoczesnych baterii, powoduje ich krótszy żywot..

Tak podpowiadają fachowcy, znawcy, Google.

Co szanowne grono teraz na to?

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi