Skocz do zawartości
Bride

Wgrywanie oprogramowania (flash firmware) dla telefonów LG - alternatywna i prostsza metoda by Bride

Rekomendowane odpowiedzi

Mój system to: Win 7 Pro SP1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój: XP Home Edition sp3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bride
    Mój system to: Win 7 Pro SP1

Niech kolega upewni się, że pracuje na koncie administratora. Następnie przejdzie do folderu C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ i odnajdzie plik hosts. Na niego prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję uruchom jako administrator i wybrać notatnik. Dodać na samym końcu pliku wpis: 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com potem plik->zapisz. i Spróbować na nowo.

@up

Mój system to również XP HE SP3. Wszystko działa. Założyłem na nowo profil administratora, aby sprawdzić czy wszystko działa i działa. Sprawdzę jeszcze o co może chodzić.

Edytowane przez ldawid
    nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem tak nawet na 3 różnych komputerach i na wszystkich jakiś błąd z reguły brak dostępu do internetu. Na jednym komputerze poszedłem o krok dalej i doszedłem do kroku 12 ale przy wyborze kraju miałem Korea Północna/Different country, ale nie miałem żadnego języka do wyboru (soft pobieram z tej stronki "http://lg-phone-firmware.com/" ). Telefon na którym próbuje to zrobić to LG L7 II wersja softu V10e + brand Plusa. Chcę zmienić soft na oryginalny od LG bez brandu Plusa.

A i jeszcze jedno jeśli nie wkleję tej linijki do pliku hosts to wyskakuje mi błąd z wcześniejszego posta, a jeśli wkleję to wyskakuje brak dostępu do internetu.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bride

Witam

Faktycznie, zapomniałem dopisać, że teraz program sam pobiera język PL i nie trzeba go tam wybierać już. Zaznaczamy jedynie Different country i klikamy ok. Powinno przejść dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra za kilkunastą próbą (uruchomienie, odinstalowanie, instalowanie) zadziałało i wszystko poszło OK. Więc za dobrą robotę stawiam ci zasłużone PIWO Bride.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xaneq

bylemtu dzięki twojemu postowi udało mi się w końcu wgrać tego roma =) dziś próbując wgrać CM11 coś poszło nie tak i się przestał uruchamiać a przez ten cały update od strony LG nie mogłem przez cały dzień wgrać tego roma..

Ten poradnik nie działał i ten od XQS też nie działał, nie pomyślałem żeby połączyć http z programem z tego poradnika :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bride

Witam

Instrukcję wgrywania macie koledzy/koleżanki na pierwszej stronie w pierwszym poście.

Pozdrawiam

Edytowane przez Bride

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ABU44

Po kliknięciu w link - "File Not Found"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi