Skocz do zawartości
Bride

Wgrywanie oprogramowania (flash firmware) dla telefonów LG - alternatywna i prostsza metoda by Bride

Rekomendowane odpowiedzi

pablo+

A na serio widzisz różnicę w wydajności w porównaniu do v20h?

BTW jak oznaczona jest u ciebie wersja oprogramowania?

U mnie jest P76020h-EUR-XX. Jesli masz P76020l-EUR-XX, to zgodzę się, że to jest Europe Open:)

Edytowane przez pablo+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wmk3

v20h vs v20l (zainstalowane od 3 dni France) nie widac zadnych roznic z ta tylko ze po wgraniu znow CWM nie widac /external_sd/ i nie da sie zrobic backup czy wgrac cos innego musze powrocic do normalnego v20H.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bride

Nowa aplikacja zdjęcia doszła :)

Niezawsze zmiany muszą być zauważalne :) grunt to to, że jest to najnowsza wersja Open dla Europy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bride

U mnie jest P76020h-EUR-XX. Jesli masz P76020l-EUR-XX, to zgodzę się, że to jest Europe Open:)

Okazuje się, iż jest napisane, że to firmware P76020l-260-01 , czyli wygląda na brand natomiast na jaki? Moim zdaniem stronka lg firmware też troszkę wprowadza w błąd niestety, wystawiając go jako niebrandowany. Mimo to soft jest bardzo płynny, lepiej radzi sobie również przeglądarka stockowa.

Pozdrawiam

Bride

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bride

@up

Teraz testuję v20H, moim zdaniem chodzi wolniej, przeglądarka stockowa laguje przy zaznaczaniu tekstu, mało tego na pewno coś jest poprawione przy v20L ponieważ inaczej się wywołuje zaznaczanie tekstu. Ponadto udostępnię fotkę z menu serwisowego dla wersji v20H gdzie również widnieje kod 260-01

Pozdrawiam

Edytowane przez czysty76
nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaco12

Piwko poszło,V20I wgrałem bez problemu. Tylko pytanie czym sie różni V20I od V20B na przykład ? Nie czuje żadnej różnicy w działaniu,ani w wyglądzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bride

Pewnie troszkę lepiej zoptymalizowany jest :) trzeba przetestować na dłuższą metę. Spora ilość użytkowników twierdzi, że bateria trzyma lepiej.

Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Załączam obie fotki dla softu v20H i v20L w obu wersjach znajduje się 260-01

6e91.jpg

00vm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pablo+

A Ty masz telefon pochodzacy z Plusa?

@ down: wyglada na to ze co bys nie wgral to w nazwie softu pozostaje ci 260-01, jakby to nie od softu a od brandowanego imei zalezalo. Ja mam imei bez brandu, wgram sobie Play v20F i zobacze czy zostanie mi EUR-xx.

Edytowane przez pablo+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bride

Z tego co pamiętam to tak. Telefon jest z plusa więc i brandowany imei pewnie mam. Jednakże sam soft nie ma żadnych tapety ani zawartości od jakiegokolwiek operatora. Ciekaw jestem jak to u innych użytkowników wygląda w tej kwestii.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi