Skocz do zawartości
Bride

Wgrywanie oprogramowania (flash firmware) dla telefonów LG - alternatywna i prostsza metoda by Bride

Rekomendowane odpowiedzi

adamo1139

Jeśli masz USB doctora, to możesz sprawdził, czy się ładuje. U mnie ostatnio, gdy wyświetlał się czarny ekran, to się ładował. ale na ekranie LG nie ładował się.

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alen63

Witam, mam ogromną prośbę. Podczas rootowania mój LG E460 wpadl w bootloopa. Hard resety i inne takie nie dzialaja. Dziala z tego co sprawdzilem download mode oraz tryb S/W. Juz wgrywalem oryginalnego softa tym wlasnie sposobem, gdy po ok. 4 min pokazywal sie blad "program LG mobile support tool przestal dzialac".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Jaki system operacyjny na komputerze?

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alen63
    Napisano (edytowane)

@@adamo1139

win 7 prof 64bit. Tylko dodam, ze wkrotce bede instalowal win 10 pro (moze na win 10 pojdzie instalacja).

Macie jakieś pomysły co zrobić?

Edytowane przez Alen63
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości. Piszemy @up lub @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Na win7 64-bit z 2 tygodnie temu udało się bezproblemowo wgrać system na L9. Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki ze strony LG. Następnie spróbuj naładować telefon (przyda się USB doctor, żeby stwierdzić , czy się ładuje - u mnie na ekranie LG nic się nie ładowało, a potem na czarnym ekranie ruszyło i ładowało się szybko). Po naładowaniu spróbuj jeszcze raz metodą by Bride. Jeśli to nie pójdzie, możesz odinstalować wszystkie dane aplikacji by Bride i cały software LG na komputerze, po czym: instalacja sterowników ze strony LG, instalacja LG Mobile Support Tool (niemodowanego oryginalnego LG), awaryjne odzyskiwanie oprogramowania w LG Mobile support tool. (gdzieś po prawej na gorze jest ta opcja).

<<<<N^4>>>>

[Dodano: 04 lipiec 2016 - 13:39]

Na W10 są jeszcze mniejsze szanse, że instalacja się uda.

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2

Witam was wszystkich od tygodnia walczę z moim L9 P760 stosuje każda znana mi metodę i za każdym razem dochodzi do 50% i wywala komunikat sprawdź połączenie tel z kompem proszę poradzić co to możne być 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

@@danas2 przeczytałeś cały wątek i sprobowałeś wszystkich porad? Jaki system na kompie? Jest naładowany na 80-100%? Czy z innymi kablami też nie idzie? Czy w innych portach USB też nie idzie? Czy na innym kompie/systemie też nie idzie? Pobierałeś plik kdz ponownie? Ratujesz telefon z bootloopa/cegły, czy chcesz wgrać inny system? Masz dostęp do S/W upgrade i w jakim stanie jest telefon, gdy jest 50% postępu w programie?

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2

Telefon odpala się w trybie S/W a jak odpalam normalnie to stoi na logo LG system operacyjny to Windows 7 64bit nie wiem ile procent jest naładowany ale ladowalem go cała noc. Gdy dojdzie do 50% tel nadal w S/W a na kompie info ze nie ma połączenia z komputerem

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Nie miałeś może problemów ze stykaniem we wtyczce Micro USB w telefonie? Jak dokładnie (wliczając małe i duże litery) nazywa się Twój plik .kdz ? Na innym komputerze jest tak samo?

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2

Nie pamiętam dokładnie ale coś 20h.kdz coś takiego próbowałem na laptopie i na kompie ta sama sytuacja do 50% i klapa nigdy nie miałem problemów ze stykami kable tez wymieniałem

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi