Skocz do zawartości
Bride

Wgrywanie oprogramowania (flash firmware) dla telefonów LG - alternatywna i prostsza metoda by Bride

Rekomendowane odpowiedzi

adamo1139

Powinno być jakoś tak 20H_00.kdz. Zmień nazwę na taką i spróbuj jeszcze raz albo pobierz od nowa kdz ze strony http://lg-phone-firmware.com/mobile/ , wcześniej był taki przypadek, że przez nazwę komuś nie wgrywało.

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2

Ok jutro dam ci znać czy poszło bo nocke mam w pracy :-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alen63

@@adamo1139

Znowu to samo. Muszę robić to przez download mode (przy trybie S/W wywala błąd, że nie widzi telefonu), natomiast przy instalacji przez download mode w pewnym momencie program po prostu przestaje działać i nic nie jestem w stanie zrobić. Próbowałem już dużo kombinacji (normal upgrade, CSE upgrade, bez zmiany kraju). Nwm czy jest sens ściagągać inny plik .kdz, skoro ten co mam, to oryginalny sorft. Może jest jakaś inna metoda na wyjście z bootloopa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Nie znam innej metody. Nie mam dalszych pomysłów.

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2

@@adamo1139

Znowu to samo. Muszę robić to przez download mode (przy trybie S/W wywala błąd, że nie widzi telefonu), natomiast przy instalacji przez download mode w pewnym momencie program po prostu przestaje działać i nic nie jestem w stanie zrobić. Próbowałem już dużo kombinacji (normal upgrade, CSE upgrade, bez zmiany kraju). Nwm czy jest sens ściagągać inny plik .kdz, skoro ten co mam, to oryginalny sorft. Może jest jakaś inna metoda na wyjście z bootloopa?

Mam to samo jak uda ci się znaleźć sposób to daj znać chyba że ja coś zrobię to wtedy się odezwę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alen63

@@danas2

Jasne, co dwie głowy to nie jedna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2
    Napisano (edytowane)

Mam 3 kable od LG G3 Sony Z3 i Samsung S3 może któryś z tych przepcha instalacje dam znać

Żaden z kabli nie zdał egzaminu

Edytowane przez danas2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vXv

Witam. Przy kroku 12, w programie LG Mobile Support Tool, gdy wykonywane jest sprawdzanie połączenia telefonu z komputerem zatrzymuje mi się na 15% i wyskakuje mi komunikat: "Telefon jest odłączony od komputera. Podłącz kabel USB i poczekaj chwilę. Wciśnij przycisk [Ponów], aby wznowić analizę ustawień."

Problem w tym, że telefon jest podłączony do komputera. USB nie jest uszkodzone. Problem pojawił się po tym, jak zflashowalem Clockworckmod programem Flashify, co skutkowało tym, że przy próbie włączenia telefonu wyskakuje logo LG z błędem "Security error" (po czym telefon się wyłącza). Proszę o pomoc, już nie mam pomysłu co dalej mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Może będę się powtarzał, ale zobaczyłem w innych wątku, że trzymałeś s/w update przez 2h. Czyli pewnie zużyłeś prawie całą baterię. Naładuj ją i spróbuj ponownie.

<<<<N^4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danas2

A kiedy ona się ładuje jak wisi na logo LG czy na wył tez ładuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi