Skocz do zawartości
sterios

HTC MAGIC ROM 2.3 v1.0 RC2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Aktualnie posiadam HTC magic z romem w wersji 1.6

SPL 1.33.0009

Radio 3.22.20.17

i chciałbym wgrać rom

Jednak nie wiem jakie turtoriale wykorzystać oraz jakie pliki bede mi potrzebne, pondato co na początku zainstalować i co w następnym kroku.

Byłbym bradzi wdzięczny bay ktoś wypunktował co mam zrobić o raz dać linki do poszczególny aplikacji. Wiem żę to wymaga pracy, ale sądze że nie tylko ja chciałbym takiej instrukcja (dla zdolnych inaczej xD)

z góry dziękuje i czekam na szybką odpowiedź.

//KD: Temat do Pomocy Technicznej. Przenoszę.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

A wiec tak musisz wejsc w tryb Fastboot i sprawdzic czy masz SAPPHIRE PVT 32A ENG S-OFF H.

Do Fastboot wchodzisz ak masz wylaczony telefon trzymając przycisk Wstecz (strzałka w tył) + Power (czerwona słuchawka).

Jesli masz SAPPHIRE PVT 32A ENG S-ON H to wykonujesz wszystko z tej instrukcji http://forum.android.com.pl/f105/32a-upgrade-downgrade-radio-and-spl-and-recovery-5424/

Nastepnie wgrywanie romu:

1.Wchodzisz w temat do ktorego linka podales i pobierasz pliki z instrukcji z punktu 3,4 i dodatkowy kernel pershoota

2.Kopiujesz wszystko na karte pamieci

3.Wchodzisz do recovery, wylaczony telefon i wciskasz kalwisze Home (Domek) i Power (czerwona słuchawka)

4.W reccovery robisz Wipe data/factory, SD Ext, dalvik-cache , nie jestem pewien czy cache tez trzeba a zrobilem, aby zatwierdzic kazda operacje klikasz przycisk Home

5.Nastepnie dajesz przycisk wstecz i wchodzisz Flash zip from sdcard i wybierasz plik zip z 1. SuperWipe-Auto-Reboot.zip i potwierdzasz przyciskiem Home

6.Telefon zrestartuje sie do recovery i i znowu wchodzisz Flash zip from sdcard i wybiierasz plik zip ginger yoshi 1.0rc2.zip i potwierdzasz Home, jak sie zrobi to znowu Flash zip from sdcard i wybiierasz plik boot-cm_2635.10_ds_32a-oc-uv-xtra-ram-fp-012611.zip i potwierdzasz przyciskiem Home

7.Jak zrobisz to wszystko dajesz Reboot system now i uruchomi sie system pierwszy raz uruchamia sie chwile wiec sie nie denerwuj ze dlugo to trwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze pytanie o kernel który mam pobrać prosilbym o dokładny link downloadu ? Tego w punkcie 5 nie musze pobierać ?

pozdrawiam i czekam na szybką odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!

Aktualnie posiadam HTC magic z romem w wersji 1.6

SPL 1.33.0009

Radio 3.22.20.17

i chciałbym wgrać rom

Jednak nie wiem jakie turtoriale wykorzystać oraz jakie pliki bede mi potrzebne, pondato co na początku zainstalować i co w następnym kroku.

Byłbym bradzi wdzięczny bay ktoś wypunktował co mam zrobić o raz dać linki do poszczególny aplikacji. Wiem żę to wymaga pracy, ale sądze że nie tylko ja chciałbym takiej instrukcja (dla zdolnych inaczej xD)

z góry dziękuje i czekam na szybką odpowiedź.

//KD: Temat do Pomocy Technicznej. Przenoszę.

To wersja 32A czy 32B?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi