Skocz do zawartości
Uncle

Oryginalna stacja dokująca do Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Uncle

Hej

Zerknijcie na tą stację:

Stacja Dokująca Samsung N9000 Galaxy Note 3 - EE-D200SNWEGWW - Biała - WITMEDIA.pl

Czy uważacie, że Note 3 w etui s-view cover zmieści się do niej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieści się bez problemu - klapka jest wreszcie tej samej grubości - a "plecki na przód" nie są na tyle grube żeby nie dało się wsunąć

Posiadam tą z Note 2 : SAMSUNG STACJA MULTIMEDIALNA DOKUJĄCA NOTE2 S3 S4 (3676097120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i Note 3 z etui pasuje idealnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uncle

Ładuje ładowarka, którą podłączasz do stacji :) Oczywiście mam na myśli tą stację, o której ja wspomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin
    Zmieści się bez problemu - klapka jest wreszcie tej samej grubości - a "plecki na przód" nie są na tyle grube żeby nie dało się wsunąć

Posiadam tą z Note 2 : SAMSUNG STACJA MULTIMEDIALNA DOKUJĄCA NOTE2 S3 S4 (3676097120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i Note 3 z etui pasuje idealnie

patrząc na zdjęcia wygląda jakby podstawa z wejściem do ładowania była odrębnym elementem - czy on jest ruchomy, regulowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Kolego klin - gdzie widzisz odrębny element ? :)

Może popatrz z innej strony

samsungstacjamultimedia.jpg

To tylko klapka - ale fakt faktem,dzieli tak stację że wygląda z przodu jakby to były 2 części :)

Nie jest regulowana - niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxpl1

jest przy złączu ładowania odrębny element który się ugina (prawdopodobnie na sprężynkach) żeby lepiej podeprzeć telefon także w pokrowcu. Złącze microUSB zostaje w miejscy a chowa się podstawa, która podpiera telefon od dołu. Maiłem tą stację za czasów S III i Note II.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin

@up

Właśnie o to mi chodziło :)

Czy ten element chodzi góra dół czy również przód tył?

Generalnie chodzi mi o to czy ta część jest regulowana w zależności od grubości fona (czy jak telefon jest w jakimś grubszym etui to wejdzie ze względu na regulację)

Miałem kiedyś stację ale ze sztywno umieszczonym złączem micro usb i niestety wystarczył milimetr więcej na grubości fona i już nie wchodził do stacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foxpl1

chodzi tylko góra/dół. No i ono samo się ugina a nie użytkownik je reguluje ;) Z tego co pamiętam to Note II działał bez problemu sam i z pokrowcem Pretective Cover+. Wydaje mi się, że i z ciut grubszym (na plecach) też nie byłoby problemu bo gniazdo nie było bardzo sztywne. Nie wiem tylko na ile grubsze może być od spodu ale Note z PC+ miał jeszcze zapas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin

@up

dzięki za info - więc i tak najlepiej będzie jak podejdę do sklepu gdzie mają ten sprzęt i sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi