Skocz do zawartości
Uncle

Oryginalna stacja dokująca do Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

ile wam się ładuję telefon za pomocą stacji dokującej.

mi ładuje się ok 5% w ciągu godziny - jakaś masakra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na standardowej stacji ładuje się tak samo szybko jak bezpośrednio z kabla czyli bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaką masz stację?

oryginalna samsunga, problem wiec chyba lezy w kablu

Wysłane z SGN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crasch

Sorry, że odświeżam temat ale szukam stacji dla Note 3 i trochę się dziwię ponieważ jedyna dostępna oryginalna to ta:

STACJA DOKUJĄCA SAMSUNG GALAXY NOTE3 N9005 USB 3.0 (4140445152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ok stacja jak stacja, wszystko ok, ale czemu tak uboga? Tylko możliwość ładowania a drugi Note miał taką wypasioną: :cool:

Stacja dokująca 3USB HDMI Galaxy Note 2 S4 S3 Mega (4143260271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedawcy z aukcji tych stacji do Note 2 twierdzą, że nie będzie śmigać z Note 3. Czy ktoś sprawdzał?

Fajne są, bo można podłączyć pendrive czy po HDMI wpiąć się do TV.:oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przyszła do mnie stacja multimedialna dedykowana dla Note 2, zakupiona w sklepie Avans w promocji. Wygląda na to, ze Note 3 działa z nią bez problemu - po włożeniu telefonu włącza się tryb dokowania, obraz po HDMI leci do monitora.

Klawiaturę, myszkę, pada i pendrive'a jednak będę mógł sprawdzić dopiero późnym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy stacja z avansu ma ładowarkę? bo zakładam że z note 3 nie będzie pasowała, i czy note 3 nie stoi na niej jakoś krzywo z uwagi na usb 3 zamiast usb 2? (port usb 2 w usb 3 nie jest idealnie po środku) ogólnie polecasz? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zestawie jest ładowarka 2A + kabelek usb <-> micro usb (2.0). Telefon jest przesunięty troszeczkę na lewo właśnie ze względu na położenie portu micro usb w telefonie, ale jest stabilny w docku i nie grozi samoczynnym wypadnięciem.

Jak na razie jestem zadowolony, jak za tą cenę warto. Ale, tak jak pisałem wcześniej, nie testowałem jeszcze podłączenia klawiatury, myszki i pada, więc moja ocena stacji może jeszcze się zmienić ;)

Sam zakup w sklepie Avans też bezproblemowy - w niedzielę zakupiłem, w poniedziałek rano wysłali kurierem (jeśli opłaci się zakup za pomocą PayPala, to wysyłka kurierem jest gratis), a dzisiaj rano odebrałem przesyłkę.

Edytowane przez Tasi
    Usunięcie zbędnej części posta wraz z linkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klawiatura, myszka, pad, pendrive, jak i nawet słuchawki z karta muzyczna na USB działają wyśmienicie polecam.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crasch

A jak z prędkością ładowania na tej stacji multimedialnej od note 2? Po włożeniu pana normalnie wykrywa go w telefonie i można przenosić dane?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi