Skocz do zawartości
Uncle

Oryginalna stacja dokująca do Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz mi jak wygląda U ciebie płynność obrazu, bo u mnie po podłączeniu obraz zdecydowanie mniej płynny jest. Podczas oglądania filmu widać przecięcia.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crasch

Po HDMI przecięcia? Nic takiego nie zauważyłem. Ale zwrócę na to uwagę.

Jeśli chodzi o całokształt stacji to:

+ ładuje dobrze

+ USB działa

+ HDMI lata (obraz i dźwięk)

+ pad od PS3 działa (ciekawy temat pograć sobie na tv w gry z Androida za pomocą pada)

+ myszka śmiga

- trochę siedzi nierówno (wiadomo czemu)

- brak możliwości przewijania filmów po hdmi w defaultowej aplikacji

To tyle co sprawdziłem, chyba najważniejsze rzeczy.

Dodam, że wszystkie te gadżety co podpialem pod USB były pierwsze z brzegu i wszystko latało plug & play :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Tak jak napisałem wczesniej u mnie niestety nie ma głosu po kablu hdmi.Natomiast w gniezdzie słuchawkowym głos jest.Testowałem na trzech różnych kablach i dwóch telewizorach.I teraz nie wiem,gdzie lezy przyczyna.Odtwarzacie filmy na stockowym odtwarzaczu?Amoże telefon rootowany?Może jakieś specjalne ustawienia telefonu?Sam juz nie wiem.Jak pisałem wcześniej z galaxy s3 głos mam normalnie po kablu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, ja testowałem za pomocą odtwarzacza MX Player, monitor LG DM2752 (z wbudowanym tunerem TV i głośnikami), android 4.4, brand Orange, bez roota i nie mam żadnych problemów z dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@broniu63

Wejdź w ustawienia -> ogólne -> akcesoria i tam odznacz opcje tryb wyjścia audio (ma być niezaznaczona).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Nie dochodzi razem z bumperem love mei 0.7mm. Jakieś pomysły czy tylko pilnik mi pozostaje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Czy stacją dokująca od Galaxy S3 może być, czy nie będzie kompatybilna, albo będzie o wiele dłużej ładować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up - nie pamiętam kodu producenta ale jeśli mówisz o takiej czarnej z wejściem ładowarki i wyjściem na audio (minijack) to pasuje. Sam zamiennie ładuję telefon (w etui diztronic matte black) w białej multimedialnej lub czarnej. Czas ładowania zależy tylko i wyłącznie od użytej ładowarki i kabla spinającego całość. Sama stacja nie powoduje zmiany czasu ładowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki za odp. Gościu sprzedał s3 i kupił s4. Podstawkę sprzedaje, bo s4 ponoć mu nie ładuje. Najlepiej jak pozyczę i sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakiś pomysł na polepszenie rozdzielczości wyświetlanego obrazu na monitorze po podłączeniu N3 poprzez stację dockującą (EDD-D200WE)? Zainstalowałem Nova Launcher, obraz wyświetla się doskonale w poziomie jednak słaba rozdzielczość mnie dobija... Stacja podłączona do monitora kablem HDMI-DVI, do stacji wpięty przełącznik ala KVM - dzielę między kompa a stację mysz i klawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi