Skocz do zawartości
Uncle

Oryginalna stacja dokująca do Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi ...

Czyli ta stacja bez problemu dziala z notkiem i mozna smialo ja zakupic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa :-)

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma ktos moze ta stacje i moze sie ewent. wypowiedziec na jej temat czy wszystko w niej dziala itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się jak wygląda kwestia samsungowej stacji dokującej i s view cover, czy ktoś z Was próbował takiego połączenia? Interesuje mnie czy z okładką założoną na tył nota telefon się mieści w ogóle oraz czy wyświetla tryb docka. Wiem, że z s view będzie to wyglądało niekoniecznie ładnie, ale bardziej mi zależy na trybie docka, aniżeli na wyglądzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

Z s view działa i nie ma problemu. Gorzej z Neo Hybryd bo gniazdo nie dostaje do wtyku;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przyszedł do mnie Spigen Slim Armor View. Niestety, nie pasuje do stacji dokującej - tradycyjnie, przez wtyczkę ładowania. Wcześniej miałem samsungowy S-View Cover i z nim było OK - zarówno z okładką zamkniętą, otwartą jak i odwróconą na tył.

[Edit]

Nóż do tapet i pilniczek załatwiły sprawę. Telefon pasuje już i do zwykłej wtyczki USB (miałem problem z niektórymi egzemplarzami), ja i - co najważniejsze - do stacji dokującej. Co prawda tylko z otworzoną klapką, ale to nic.

Wytaptalkowane na notatniku

Edytowane przez Peri Noid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Macie jakiś pomysł na polepszenie rozdzielczości wyświetlanego obrazu na monitorze po podłączeniu N3 poprzez stację dockującą (EDD-D200WE)? Zainstalowałem Nova Launcher, obraz wyświetla się doskonale w poziomie jednak słaba rozdzielczość mnie dobija... Stacja podłączona do monitora kablem HDMI-DVI, do stacji wpięty przełącznik ala KVM - dzielę między kompa a stację mysz i klawę.

Witam, ja tak samo miałem problemy z rozdzielczością na monitorze full HD, również podpięty kablem HDMI-DVI i to chyba tu jest problem na telewizorze wyświetla w wysokiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wankej

Panowie, posiadam S5 i niestety nie współpracuje z tą stacją. A widziałem, że na allegro sprzedawcy zapewniają że wszystko powinno działać.

Ktoś wie jak mogę ją "uaktywnić" na swoim telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkopię temat i podpytam się was, czy ktokolwiek próbował wsadzić Nota3 z oryginalnym SlimArmaor Spigena do oryginalnej stacji dokującej przeznaczonej dla Nota3?

Mieści się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz o ile jest szerszy note3 w tym etui to sprawdzę ci jeszcze dziś. Zaraz idę do auta. Zmierz szerokość w etui i odejmij ta bez etui i podaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi