Skocz do zawartości
jkris

Opinie i dyskusja na temat Lenovo Yoga Tablet 8

Rekomendowane odpowiedzi

jkris

Jestem od wczoraj posiadaczem tego modelu i jak na razie same plusy.Bardzo wygodny do trzymania,wysuwana podstawka jak najbardziej spełnia swoja rolę,wykonanie w/g mnie wysoka półka.Parametry nie powalają, ale radzi sobie nadzwyczaj dobrze.Jedyną wadą jest nieprzetłumaczone całkowicie polskie menu,uważam,że jak się tłumaczy to do końca i poprawnie.Pewnie aktualizacja załatwi ten drobiazg wkrótce.

Notatka od Moderatora: Hunter3000
    wykrzyk.png Następnym razem staraj się nazywać poprawnie tematy.
    Edytowane przez Hunter3000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że znalazł się na forum jakiś posiadacz tego tabletu bo mam kilka pytań odnośnie jego użytkowania. Czy z czasem pracy jest tak jak na reklamach ? spodziewam się, że 16h ciągłej pracy jest raczej wynikiem podkoloryzowanym, jak to się ma to rzeczywistości ? Czy wersja 3G dostępna na allegro różni się od tej ogólnodostępnej ? Bo pieniądze podobne ( chciałbym żeby ktoś potwierdził kompatybilność z aero2) i ostatnia kwestia jak tablet radzi sobie z poszczególnymi aplikacjami tzn przy których miał problemy a jakie działają prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Bateria to nie marketingowa sciema,tablet przy wi fi,zabawy z aplikacjami,instalowaniu itp. działał około 16,5 h bez zadnych czuwań.W Angry Birds Star Wars 2 bateria po ponad 11 h posiada jeszcze 7 %.Oceniam tu działanie przy aktywnym wyświetlaczu.Aplikacje z których korzystałem bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony.

Wie ktoś czy są jakieś różnice między wersją 3G a tą ogólnodostępną ? (oczywiście oprócz tej oczywistej czyli modemu)

Tablet Lenovo Yoga 8 4x1,2GHz 1GB 16GB GPS Modem3G (3698266849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niestety znalazłem tylko jedno ogłoszenie na allegro z taką wersją dlatego trochę ciekawi mnie czy to nie błąd i czy ten model serio ma 3G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od tej firmy kupiłem Lenovo Yoga 10 z 3G i potwierdzam, jest modem, działa z kartą T-Mobile i z Play, takie miałem i sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz jakieś dojście do kart aero2 żeby potwierdzić kompatybilność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety nie mam

---------- Post dołączono 21-11-13 o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano 20-11-13 o 18:03 ----------

We wtorek rano naładowłem mojego yogę 10 z modemem 3g, wskaźnik baterii pokazywał 100%.

Dzisiaj, czyli w czwartek rano, po dwóch dobach użytkowania, oglądałem filmy, słuchałem muzyki, czytałem książki i komiksy, czytałem i wysyłałem pocztę, tablet cały czas był w sieci wifi lub GSM, słuchawki na bluetooth, ogólnie cieszyłem się tabletem, mam na wskaźniku 47% !!!

Jestem w szoku, jak dla mnie bomba :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Wiem, że Lenovo Yoga 8 do demonów szybkości nie należy, ale może ktoś ma sposób na poprawę wydajności tabletu, przede wszystkim w grach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a z jakimi grami masz problemy? bo u mnie wszystkie, w które do tej pory grali moje chłopaki, działają bardzo dobrze/płynnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Dead Trigger 2, nawet na low przycina.......tablet "czyściutki", żadnych dziwnych aplikacji w tle itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi