Skocz do zawartości
jkris

Opinie i dyskusja na temat Lenovo Yoga Tablet 8

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie zapomnę to sprawdzę tą grę wieczorem na mojej sztuce i dam znać jak chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Ok dzięki, jak na razie tylko z Dead Trigger 2 problem, a zwłaszcza obecnie po aktualizacji gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak z każdą aktualizacją jest gorzej to raczej wina samej gry, a dokładnie jej kiepskiej optymalizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

całkiem możliwe, ale jeżeli coś może pomóc chętnie spróbuje.........:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, zainstalowałem ten cały Dead Trigger 2, pograłem z pół godziny, przeszedłem parę pierwszych misji i... zero jakiejkolwiek przycinki, wszystko wydaje się chodzić idealnie, poza długim wczytywaniem

w ustawieniach nic nie grzebałem, nawet nie wiem jaki poziom detali mam włączony, po prostu po instalacji od razu włączyłem grę

a tak przy okazji to beznadziejna gra, nuda, że po tej połowie godziny miałem jej już dość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Gram już od ponad miesiąca' 44 level, 8 poziom i hmmm może "moje zaawansowanie" ma wpływ, a tak na marginesie są jakieś (oprócz roota) możliwości zwiększenia mocy yogi ?

Dzięki i proszę wieczorne piwo :)

Pozbyłeś się może jakiś aplikacji np. Norton itp.

Edytowane przez jkris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aplikacji się nie pozbywaj, bo jak pojawi się aktualizacja to Ci się nie zainstaluje ;)

ja pousuwałem kupę szmelcu systemowego (w tym m.in. tego badziewnego Nortona) zaraz po zakupie i zrobieniu root'a, jak ostatnio pojawiła się aktualizacja to nie mogłem jej zrobić (wywalała błąd, bo przed jej zastosowaniem robiona jest weryfikacja systemu, a dokładnie pewnej listy aplikacji systemowych), masę czasu spędziłem w internecie na szukaniu tych usuniętych aplikacji (musiały być dokładne z tej samej kompilacji, którą ja miałem), aż w końcu poratował mnie pewien gość z tego forum

teraz zamiast usunąć te aplikacje zrobiłem z nich "bak'i"

jak chcesz coś usunąć to koniecznie zrób kopię, być mógł to w razie czego przywrócić

co do mocy to nie sądzę byś nawet z root'em ją zwiększył, bo żeby to zrobić musiałbyś mieć kernel, który pozwala na OC, a taki nie istnieje dla Yogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

No to wszystko jasne :), jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Teraz tylko czekać na KitKata :)

---------- Post dołączono o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Jeszcze jedno małe pytanko.......korzystasz z Clean Master (pozbyłem się po ostatniej aktualizacji) lub innych tego typu aplikacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na kitkata raczej nie ma co liczyć, jeszcze żadne urządzenie z prockiem MediaTek'a nie miało nawet zapowiedzianej takiej aktualizacji

nie używam Clean Master

do czyszczenia ze zbędnych aplikacji korzystam z programu RootAppDelet, on fajnie robi "bak'i", które można potem przywrócić w razie potrzeby

a do czyszczenia systemu z pojawiających się śmieci używam SD Maid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Nortona po prostu w opcjach aplikacji wyłączyłem, nawet ikonka zniknęła, nie ma go w pracujących aplikacjach. Jestem laikiem, więc proszę wybaczyć jak strzele jakąś gafe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi