Skocz do zawartości
jkris

Opinie i dyskusja na temat Lenovo Yoga Tablet 8

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod temat. Mam problem z połączeniem tabletu z laptopem. Po prostu laptop go nie widzi. Kabel jest sprawny bo instaluje sterowniki ale go nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sogaj

mam Lenovo B8000 i aero2 działa jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Jaką rozdzielczość musi mieć tapeta pulpitu do prawidłowego wyświetlenia w orientacji pionowej ? Przy 800x1280 musimy z obrazu wybrać jego fragment podczas ustawiania tapety.W przypadku oryginalnych tapet z Yogi 8 nie ma konieczności przycinania, czy można np.tapety pobrane z netu w taki sam sposób wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma problemy z aktualizacją systemu? mi wyskakuje błąd jak już jest wszystko pobrane i rozpoczyna się instalacja aktualizacji.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie usunąłeś jakieś pliki systemowe

musisz je "jakoś" przywrócić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HR Ci nie pomoże jak usunąłeś pliki systemowe ;)

musisz je od kogoś "pożyczyć" i przywrócić na swoje miejsca

ja tak zrobiłem tuż po zakupie Yogi, wywaliłem masę zbędnych aplikacji systemowych (szmelcu jest co nie miara) i przy pierwszej aktualizacji miałem to samo... szukałem po różnych forach, tu również, aż znalazł się ktoś kto miał jeszcze tą samą wersję systemu (nie zdążył zrobić aktualizacji) i udostępnił mi wybrane pliki... po ich przywróceniu aktualizacja poszła bezproblemowo...

po niej również wywaliłem systemowy crap, tyle że zrobiłem jego kopię, która to przydała się przy kolejnych aktualizacjach, a było ich już chyba ze 3-4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie mogę liczyć na pomoc z Twojej strony odnośnie tych plików systemowych, ponieważ masz już bardziej aktualny system? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiatm, czy jest tutaj ktoś kompetentny, kto pomoże mi jak mam zainstalować oprogramowanie do mojego lenovo yoga 8 600043? mam zrobiony root jednak nie wiem jak mam się poruszać po recovery i króre oprogramowania pobrać, (na ruskich stronach chcą jakieś odpowiedzi na pytania a wujek google wymięka.. ) pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież podałem Ci na priv linka do ruskiego fora gdzie są obrazy fabryczne systemu

wystarczy pobrać, zrobić na komp kopię danych z tabletu (bo możliwe że będzie pełny wipe), użyć narzędzia do flashowania o ktorym tam piszą i cieszyć się czystym systemem

btw te ruskie strony można przetłumaczyć translatorem google, całkiem czytelne to wtedy jest

nic innego nie pomogę, bo nigdy nie musiałem tego robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi