Skocz do zawartości
olex

ROM Zmodyfikowany Viper Sense 5 - szybszy od CM!

Rekomendowane odpowiedzi

olex

Niesamowicie szybki ROM na bazie portu Sense 5.

Nie jest to chiński KingSense. Jest to nowy wariant Viper Sense 5, z wieloma poprawkami i usprawnieniami.

Bez problemu radzi sobie z wymagającymi grami jak np. Asphalt 8 i Dead Trigger 2 na najwyższych ustawieniach graficznych. Posiada też dobre zarządzanie pamięcią.

źródło: GIỚI THIỆU SENSE 5U.I CHO HTC SENSATION - Trang 8

-Sense 5
    -Kernel SebastianFM 1.0.2
    -Brak tweaków (i tak nie działały)
    -Swap na partycji /cache
    -bez problemu współpracuje z Viper4AndroidFX i Xposed Framework (przetestowane)

post-58176-14255733415105_thumb.png

Bugi:
    - nie działa Bluetooth
    - po każdym uruchomieniu trzeba ręcznie wyszukiwać sieć komórkową[/b]: Settings>Mobile data>Network operators> i tam próbować do skutku przy pierwszym uruchomieniu
    - (prawdopodobnie) nie działa podłączenie do PC przez USB
    -GPS

Download:https://docs.google.com/file/d/0Bzas_TB6bEucaU1TTDloX3JjSWc/edit?usp=sharing

post-58176-14255733414714_thumb.png

Edytowane przez baca01
    wstawiono prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

Wygląda bardzo ciekawie. Jak tylko naprawią Bluetooth i resztę bugów, to biere :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Ja również tak samo myślę jak kolega wyżej. Sense 5 od TV będzie dopiero pod koniec listopada... :(

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Ale to praktycznie to samo co KingSense, nie ma różnic praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olex

Niezupełnie. KingSense ma w sobie masę bloatware'u i nie działa nagrywanie filmów, a oryginalna beta zaczęła strasznie zamulać po krótkim czasie. Używam tego od kilku dni i jak na razie nie napotkałem większych problemów.

gps i robienie zdjęć działa?

Można robić zdjęcia, nagrywanie filmów też działa.

GPS nie działa.

Edytowane przez olex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gps i robienie zdjęć działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczyłem i zainstalowałem, więc podzielę się moimi wrażeniami. Ogólnie na plus, faktycznie nie ma takich błędów jak w KingSense, nie testowałem, czy nie działa Bluetooth i GPS, bo rzadko korzystam. Jest problem z siecią, trzeba dawać wyszukać automatycznie po odpaleniu systemu, wibracje są bardziej uciążliwe, więc w ogóle wyłączyłem, naszego języka nie ma oficjalnie, ale poradziłem sobie z tym poprzez program MoreLocale 2 ;). Uporczywe jest też odblokowywanie przez przyciski głośności i pamięć - telefon wykrywa tak jakby wbudowaną pamięć 4 GB i jak się przekroczy to ni bata, żeby coś zainstalować, ani przenieś na kartę SD. System można używać na codzień bez większych problemów, jak komuś nie przeszkadzają błędy przy Bluetooth

Edytowane przez djmario1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam czekam az bedzei jezyk PL i mozliwosc podlaczenia pod kompa dlugo czekalem na rom z sense 5 takze jeszcze troche wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

używałem przez niecały miesiąc wersji beta ViperS 5 i jeśli chodzi o podłączenie do komputera to też miałem ten problem. Radziłem sobie w ten sposób, że odpalałem telefon z recovery i tam wybierałem opcje pamięci masowej ;)

A co do sense5 to jak na razie według mnie najszybszy sense. Dobra wiadomość jest taka, że na xda pojawił się news w którym jest napisane, że rom prawdopodobnie będzie wypuszczony przed końcem tygodnia. Jak na razie będzie w stockowej wersji bez tweaków, ale mi osobiście przez miesiąc używania to nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam tweakow nie uzywalem i tak takze nie sa mi potrzebne a do kompa potrzebuje udostepnianie internetu zeby dzialalo nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi