Skocz do zawartości
ghost212

Słuchawki do Z1 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim czasie padły Ci mh1c?

Wytapane z mojej Xperi z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To z Sapkowskiego cytat mieć i nie mieć to podwójna wartość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AKI

Dwa tygodnie temu wzięta Z1 z Pusa ma w zestawie Sony MH1C. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez urazy. Ale błędny tok myślowy. Miałem logikę na.1 roku studiów. I widać ze w logiczny sposób nie rozumujesz. Starcisz wg oficjalnego cennika to czego Ci nie.dali bo będziesz musiał sam to dokupić. Czyli tylko 200. A w realu ba aukcji to i.nowe te słuchawki za 50 zł dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczcie za małą dygresje, ale jeśli kogoś skłoni to do lektury to kto wie ... :D

— Powiada prorok Lebioda: zaprawdę, ubogiego datkiem wesprzyj. Ale miast dać ubogiemu całego arbuza, daj mu pół arbuza, bo się gotowo ubogiemu we łbie przewrócić od szczęścia.

— Pół arbuza — żachnął się Esterad Thyssen. - Znaczy, pół miliona bizantów? A czy ty wiesz, Zuleyka, że mieć pół miliona i nie mieć pół miliona to jest w sumie cały milion?

— Nie dałeś mi dokończyć — Zuleyka zganiła męża surowym spojrzeniem znad okularów. - Mówi dalej prorok: jeszcze lepiej zaś dać ubogiemu ćwierć arbuza. A najlepiej sprawić, by to kto inny dał ubogiemu arbuza. Albowiem zaprawdę powiadam wam, zawsze znajdzie się taki, kto ma arbuza i skłonny jest nim obdzielić ubogiego, jeśli nie ze szlachetności, to z wyrachowania albo dla inszego pozoru.

@ Wieża Jaskółki [A. Sapkowski]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carire

Witam,

myślę nad zakupem właśnie tego zestawu słuchawkowego ma ktoś z Was go? Napiszcie jakie są jego wady i zalety oraz czy warto na niego aż tyle zapłacić ;) ?

a co myślicie o tej nowości a mianowicie Sony SmartWear? wydaje się być ciekawa, kiedy oficjalna premiera :) ?

dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Akagi

Od kilku miesięcy korzystam z SBH52 i ogólnie jestem zadowolony. Kilka razy zdarzyło mu się zerwać połączenie z telefonem, ale to raczej sporadyczne przypadki. Dźwięk jest czysty (jak na zestaw bezprzewodowy), rozmówcy dobrze mnie słyszą.

Zalety:

- dobra jakość dźwięku (jak na zestaw bluetooth),

- wyświetlacz - informuje nas min. o tym kto dzwoni, o nieodebranych połączeniach, przesyła treść sms`ów itp.

- funkcja sekretarki - łamaną polszczyzną informuje nas min. o nieodebranym połączeniu, czyta sms`y itd.

- wygoda - telefon możesz mieć w plecaku czy kieszeni i nie ma plątaniny kabli.

- wbudowane radio,

- możliwość rozmowy, słuchania muzyki lub powiadomień np. z Runtastic bez słuchawek,

Wady:

- sporadycznie traci połączenie z telefonem,

- sporadyczne problemy z odtwarzaniem muzyki z playera - zakłócenia (pomaga pauza i start),

- kilka razy zdarzyło mu się zerwać połączenie,

Wady mogły wynikać z błędów w programie Smart Connect lub pierwszej wersji kitkat`a na XZ1, po aktualizacji do .757 nie miałem (jeszcze) żadnych problemów.

Ogólnie jeżeli zależy Ci na wyświetlaczu przy zestawie polecam SBH52.

Osobiście wolałbym jednak dopłacić około 70 zł do SBH80 (mam Sony SW2 i nie zależy mi na wyświetlaczu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ten telefon z odtwarzaniem muzyki ma tyle wspólnego co ja z dalajlama ;)

Dawno już nie słyszałem takiej nędzy z telefonu na różnych dobrych słuchawkach.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja słyszałem pochlebne opinie o SoundMagic e10 i e30. Jak moje mh1c padną, to swoją uwagę właśnie tam skieruje. Dołączane do Z2 słuchaweczki też prezentuja się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E10 zdecydowanie lepsze. Sam. Mam ten. Model. Między innymi. Jednak nie zmienia. To faktu ze ten telefon nie ma nic wspólnego z odtwarzaniem muzyki.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi