Skocz do zawartości
ghost212

Słuchawki do Z1 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Carire

Zależy mi właśnie na tym wyświetlaczu i rozmowach głównie a nie na słuchaniu muzyki czyli 52 powinna być zdecydowanie lepsza do tego :) a jak z bateria i samym wyświetlaczem? Dobrze go widać w pełnym słońcu? Są jakieś aktualizacje do niej czy nie opiera się na żadnym oprogramowaniu?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi3

Mam SBH50 i też jestem bardzo zadowolony, zdarzają się te same problemy co kolega pisał, słuchawka wytrzymuje mi około 12 - 14 godzin słuchania pm3 z telefonu :-) , bardzo fajny zestaw na rower czy do uprawiania innego sportu.

Łącze telefoniczne :)

---------- Post dołączono o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Mam tylko problem z głośnością :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carire

tzn. co się dzieje z ta głośnością?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi3

Jak włączam aplikacje radiową ( radio internetowe) to automatycznie głośność idzie do góry, na maxa :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś miał doświadczenie z duetem Z1 i XIAOMI PISTON V2? Naczytałem się w miarę pochlebnych opinii, tylko nie wiem jak wygląda ich współpraca z Z1...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Up

Posiadam ten tandem ale zainstalowałem dodatkowo ViperFX dla polepszenia dźwięku. Korzystałem już z Koss Spark Plug, Koss Porta Pro, Senheiser CX-300, Creative EP-630 a teraz obecnie korzystam z odtwarzacza Sony W273 z wbudowanymi słuchawkami. Nie mam doświadczenia w droższych słuchawkach ponieważ audiofilem nie jestem ale lubię dobry dźwięk i potrafię (chyba całkiem dobrze) ocenić dźwięk z używanych słuchawek bądź odtwarzacza. No więc do sedna: jestem przekonany że jeśli kupisz Pistony V2 to będziesz zadowolony a nawet bardzo zadowolony. Do tej pory uważałem, że najlepsze słuchawki z których korzystałem były Spark Plugi. Teraz moim faworytem są właśnie Pistony. Dźwięk na standardowych ustawieniach jest trochę przytłumiony, po ustawieniach wbudowanego equalizera było sporo lepiej a po zastosowaniu ViperFX to aż czasem zakładam słuchawki w wolnej chwili chociażby na jeden utwór bo dźwięk jest jak dla mnie zwykłego użytkownika po prostu mega wypasiony. Naprawdę robi wrażenie i polecam te słuchawki każdemu. W stosunku do Spark Plugów mają sporo słabszy bas, za to dźwięk jest soczysty i szczegółowy. Jeśli chodzi o kompatybilność z Z1 to nie ma żadnego problemu. Samo wykonanie i opakowanie słuchawek robi wrażenie, słuchawki, przełącznik oraz wtyczka są bardzo solidnie wykonane. Robią wrażenie delikatnych ale myślę, że wytrzymają naprawdę długo no chyba, że będę dla nich wyjątkowym sadystą ;] Bierz i się nie zastanawiaj!

Edytowane przez Stivi
    Nie cytujemy osoby powyzej, wystarczy zwrot. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Slesz
    Mam SBH50 i też jestem bardzo zadowolony, .....

a jakiej apki używasz do odtwarzania mp3? czy apka czyta nazwy utworów?

czy testowałeś mortplayera pod tym kątem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi3

Tej apki z telefonu, innej nie instalowałem ale przy odtwarzaniu mp3 nic się nie dzieje, tylko przy odtwarzaniu radia internetowego przez " EskaGo " :-( . W ogóle telefon mi ostatnio zwolnił, musiałem odinstalować twarzoksiążkę i messendzrera bo telefon zaczął chodzić na 90% :-(

Łącze telefoniczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rah

Witam.

Brakuje mi słuchawek do Z1. Akurat mam możliwość zakupienia NC31E pochodzących od Z2 w dobrej cenie. Czy będą dobrze działały zarówno jako słuchawki jak i zestaw do rozmów? Czy lepiej jest jednak szukać MH1C?

Proszę o wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Nie będzie ci działało tłumienie szumów bo z1 nie ma 5-pinowego jacka

Wysłane z mojej Xperii Z1+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi