Skocz do zawartości
ghost212

Słuchawki do Z1 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

rah

Zdaję sobie sprawę. A czy bez tego grają porównywalnie do oryginalnych z zestawu tj. MH1C?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Co prawda nie mam tych z z2 ale mh1c grają świetnie i zakłóceń z otoczenia za bardzo nie słychać. Jedynie lubią się zapychać i cichnąć, ale ja sobie z tym poradziłem wywalając siateczkę z wierzchu i gąbkę ze środka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w zestawie też były MH1C, po około 2 tygodniach zaczęła jedna z nich ciszej grać, ponoć to dość częsta przypadłość. Jako, że miałem stare słuchawki z iPhone to te zostawiłem, teraz te z iP moja dziewczyna postanowiła wyprać razem z moimi spodniami, no i jest problem. Rok od zakupienia telefonu minął może z 2 tygodnie temu (salon Plusa), a na akcesoria i tak podobno jest pół roku. Moje pytanie: co polecacie, wysłać do W-Support do Wrocławia, spróbować sprzedać i dołożyć do nowych czy po prostu wyrzucić? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MH1C też dostałem te nieszczęsne słuchawki do Z1 z MM, które zgubiłem po paru dniach... :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    n3olit

Z1 zakupiona w Neonecie - słuchawki były :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem u jakiegoś typa na allegro i były słuchawki MH1C.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanie tj w temacie,ostatnio załatwiłem 2 szt słuchawek MH750 a dokładnie ich przewody.

Teraz moje pytanie czy są jakieś słuchawki z lepszym przewodem (nie chodzi mi o grubość ), również nie chodzi mi o głośność tylko o jakość dźwięku

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na słuchawki do 150 zł prosił bym o wypowiedzenie się w tym temacie.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Xiaomi piston, doszły do mnie w środę i naprawdę jestem zadowolony. Jakość dźwięku bardzo dobra (porównywalna z pudełkowymi mh1c) jeśli chodzi o jakość wykonania i materiały nic nie można im zarzucić. Myślę że elastyczny i mocny kabel z kevlarowej plecionki powinien spełnić twoje oczekiwania. I najlepiej kup na ibuygou.com bo tam masz pewność że nie przyjdzie ci podróbka. Aktualnie jest promocja i za taką samą cenę w grudniu z przesyłką wyszły mnie mniej niż 80 zł. Original Xiaomi Piston Earphone Updated Version Brown

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym sie zdecydował na nie , czy płatność można wykonać kartą z PLN i jaki jest czas oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Tak, płacisz paypalem podpinając kartę kredytową który ci przewalutowywuje naliczając drobną marżę na tym. Ja wybrałem wysyłkę z ubezpieczeniem i numerem trackingowym za 3$, zamówiłem 22 grudnia, a dotarły do mnie 7 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi